Iyilerin içinde vasat mı, vasatların içinde iyi mi?

Hayatımızda çeşitli sınavlara, çeşitli sıralamalara sokulmaktayız. Bunların sonucundada bir sınıflandırma ortaya çıkmakta. İşte mesela başarılı bir sınıfta vasat öğrencimi olmak isterdiniz, yoksa vasat bir sınıfta başarılı bir öğrencimi olmak isterdiniz. Ancak iki öğrenci profilininde sistematik sonuçları aynı. Yani aslında aynı başarıdalar. Sadece farklı sınıflarda.Kastettiğim bulunan ortamın verdiği haz nasıldır? Elbette iyilerin içinde iyi olmak en güzeli ancak bunda bir soru işareti yok. Sizce hangisi?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• İyilerin içinden sıyrılıp iyi olabilirsin mükemmel bir durum bunun içinde çaba gerek .. Ancak vasatların içinden sıyrılıp hemencecik iyi olmakta var..Zoru severim iyilerin içinde en iyi olmak ( :

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• vasatların içinde iyi olmak çok daha avantajlı .

0|0
    0|0
  • Hayatım boyunca vasatlar içinde iyi olmayı seçtim.

0|0
    0|0
  • ikiside değil başarılıların içinde en başarılısı olmak isterdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• abi ben kötülerin en kötüsü olmayı isterdim. beklenti yok, baskı yok. mis.

0|0
    0|0
  • valla hacı kararsızım, bazen iyilerin içinde olmak istiyorum bazen farkım iyi olmak olsun istiyorum

0|0
    0|0
  • misal itüde jeolojimi yoksa dağın başında dandik bir yerde bilgisayar,elektronik mühendisliği flan mı

başarlı ortamda kendin vasatsın ama kendini geliştirebilirsin

başarısız ortamda kendin başarılıysan kendini köreltirsin başarısız olmaya başlarsın rakibin yok çünki

0|0
    0|0
  • vasati 40 çöp

0|0
    0|0
Yükleniyor...