Bacak kası yapmak için önerileriniz var mı?

Yazın çapraz bağ, tendon, menüsküs amiliyatı oldum sağ dizimden aşırı bir kas kaybı oldu dizimde doktorun dediği hareketlere yapmama rağmen yaklaşık üç ay hala toparlanmadı önerebileceğiniz hareketler varmı?

Bu arada ağır sporlar yasak.

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• quadriceps çalış özellikle terminal ekstansiyon yani uzun otur dizinin altına yastık koy hafif bükükken dizin düzelt 10 sn bekle 10 tekrar yap günde 3 kere ne hareketler verildi

0|0
    0|0
    • Bana bugün çömelme hareketi önerdi neydi s le başlıyan bir şey

• Beni fizik terapiye yollamadı doktor kendin çalış dedi fizik terapiye gitsem farklı ne yaptırırlardı

• dediğim hareketleri yaptırırlardı squat otururken dizlerinin arasına yastık koyup sıkıştırma 10 sn bekleyip gevşeme 10 tekrar günde 3 set uzun oturma pozisyonunda diz altına yastık koyup yastığı ezme 10 sn bekleme 10 tekrar 3 set ve otururken dizin düz olacak şekilde alt bacağını kaldırma ağırlık bağlayarak doktor genç olduğun için önemli bir problemin de olmadığı için yollamamış fizik tedaviye çünkü gitsen onlar da ev programı gösterip göndericek

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• squat dene

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 0|0
    0|0
    • Kaç ay içinde toparlanır acaba aşırı derece kas kaybı oldu bir tarafı kaslıyken diğer tarafı düm düz oldu yürümekte bile sıkıntı yaşıyorum

• eskisi gibi olcagını sanmam zorlamma pek

0|0
    0|0
    • Öyle gibi duruyor Okan

• fizyoterapistle birlikte denesen çalışmaları?

• Üni yüzünden pek zamanım olmuyor birde doktor özellikle dedi gitme diye tekrar kopartırsın falan filan

Yükleniyor...