Süper Lig En İyi 11?

Ligde 11 hafta geride kaldı, performanslara baktığınız zaman sizce en iyi kadro kimlerden oluşur.
Benim kadrom:
Volkan Babacan-Cicinho-Chedjou-Serdar Aziz-Caner-Gökhan Töre-J. Sosa-Bilal Kısa-Alper Potuk-Cardozo-Demba Ba
Yedekler-Nihat Şahin-Şener-Belkalem-Yusuf Erdoğan-Belluschi-Gekas-Adem Büyük

Güncellemeler:
Jose Sosa'yı eleştiren arkadaşlar trabzon maçını izlemiştir umarım.

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Muslera, Gökhan Gönül, Semih, Serdar Aziz, Caner, Melo, Atiba, Gokhan Töre, Sneijder, Yusuf, Demba Ba.
    Yedekler: Onur, Ersan, Cardozo, Costant, Bosingwa, Olcay, Bilal Kısa.

0|0
    0|0
    • Kaliteli bir kadro.

• Eyvallah kardeşim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Volkan ne allah askina ya

0|0
    0|1
    • Ligin açık ara en az gol yiyen kalecisi. Ayrica bu benim kendi dusuncelerimle olusturdugum kadro. Sizde farkli bir kadro yazabilirsiniz.

• Gol yemek veya yememek sadece kalecinin basarisi mi ki? Defansa da is duser o yuzden babacan sacma orda

• Benim beğendiğim bir kaleci, bana göre performansiyla daha ön plana çikan baska kaleci yok. Yinede fikirlerine saygı duyuyorum.

• senijder yok mu

0|0
    0|0
    • Kariyer ve kalite bakimindan çok iyi bir futbolcu ama bu sene ligde yeterli performans gösteremedi.

Erkekler Ne Diyor 7

• Herşeyi anladımda kaleci biraz sırıtmış :) Trabzonun genç kalecisi fatihti sanırım oda çok iyi işler çıkarıyo.

0|0
    0|0
    • Volkan oynadığı 11 macta sadece 5 gol yedi. Ligin en az gol yiyen kalecisi en yakin takipçisi 10 gol yedi. Fatih ise 7 maçta 12 gol yemiş :)

• Yinede o takımda kaleci sırıtıyo :)

• Waterman
    Cicinho sivok Toraman caner
    Töre atiba potuk Sabri
    DemBaba Cardozo

0|0
    0|0
  • yani evet hemen hemen böyle bir kadro kurardım bende ama yedeklere bir yere karcemarskas melo erkan zengin ozan tufan Muhammet demir lawal gibi oyuncuları da koyardım :D :D

0|0
    0|0
  • Kurduğun kadro en kötü 11 olabilir.

j. sosa nedir sneijder varken

0|0
    0|1
    • Performanslara göre yaptığımı söyledim kadroyu, Sneijder kaç gol attı kaç asist yaptı? Hem ben kendi kadromun en iyi oldugunu soylemiyorum herkes kendi kadrosunu oluşturabilir.

• Bencede J. Sosa daha iyi.

• senin görüşün saygı duyarım ama benm görüşümde bu.

• Muslera/ cicinho/ serdar aziz/ ersan /gökhan gönül/gökhan töre/atiba/sosa/emre b./gekas/demba ba :D

cicinho keşke bjk de olsa

0|0
    0|0
  • Cenk gönen (saçma gollerin adamı ama olsun)
    Gökhan gönül serdar aziz ersan gülüm caner
    Töre atiba snijder olcay
    Demba ba cardozo

0|0
    0|0
  • Beşiktaş 11'ine Sneijder'i dahil et tamamdr.

0|0
    0|0
Yükleniyor...