Bu yazıdan ne anlardınız nasıl yorumlardınız?

sevgilim bir arkadaşıyla konuşurken şöyle bir konuşma geçmiş.Arkadaşı sevgilime konuşmanın seyrine göre ilişkiniz nasıl gibisinden bişi sormuş ve sonra bunu sormasının yanlış olduğunu söylemiş aynı zamanda.sevgilimde şöyle demiş "aaa pardon :D yok ya sevgilimi kim napsın da ben anlatıyım :D "

kim napsında ben anlatıyım burda ne amaçla söylenmiştir sizce.Zaten değersiz ne anlatcam gibisinden mi yoksa sanane gibisinden mi söylemiş bunu ?

Güncellemeler:
arkadaşı erkek bu arada

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• acaba soran adama kötülüyorda sana ilgi duymasın diye mi?yani o adam sana ilgisi olursa da uzak dursun anlamında olabilir mi?

0|0
    0|0
    • arkadaşı erkek yazmayı unutmuşum :)

• kesinlikle dediğim gibi sana biraz ilgi gösteren birisi olabilir o arkadaşı ,dediği kişi yani,aran nasıl onla?

• tanımıyorum ki.kiz arkadasimin arkadasi bu cocuk

Kızlar Ne Diyor 4

• bu aralrınad gecen konusmaya baglı ama bunu soylemesıde br yandan yanls 2 anlam cıkabılıor dedgn gıbı

0|0
    0|1
  • psikoloğa götür onu. şaka bir yana bence sanane demek istemiş kıza yani ben olsam o anlamda kullanırım

0|0
    1|0
  • beni kim dinler , anlaticagim seyi napican bosver , gayet siradan heyecansiz bi iliski istee

0|0
    0|0
  • sevgilin hafif alkollü mü dolaşıyor günlük hayatında?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• La resmen salla onu demek istemis sepetle o kizi.

0|0
    0|0
  • paylaşılamayan erkek :d.d

0|0
    0|0
    • arkadaşı erkek biraber ya sıkıntı orda zaten

• o zaman paylaşılan erkek :d yanlış analama ama bi kıza sölese amnne geçiştirmiş derimde bi erkeğe bunu diyosa bi dur derim düşünürüm..

Yükleniyor...