Yok mu bundan kurtulmanın bir yolu?

geçmiş, geçmişin izleri, hüzün bu kadar ağır olmamalı böylesine ani apansız çökmemelin insanın üzerine unutmak kolay olmalı

ama olmuyor işte kesiveriyor nefesini gidiyor tüm neşeler mutluluklar sadece ağır bir hüzün kalıyor işte.

yok mu bundan kurtulmanın bir yolu?

Güncellemeler:
link

yok ya yok geçmiyo çıkmıyo içimden bende çıkamıyorum içinden tükenmek bitmek ne demek onu hissediyorum ensemde tatsız tuzsuz bayat bir hayata sahibim 24 yaşında 40 yaşında hissediyorum kendimi

daha büyük acılarda var ama Allah dağına göre kar veriyo bu kar bana fazla geldi eritemiyorum.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• unutmak unutacağım diyerek zorlaşan bir iştir unutmak lafların sözlerin düşüncelerin zorlaştırdığı bir iştir unutacaksan zihnine senin hükmettiğini hatırla ve kendine hakim ol tek birşeyi unutma alt bellekte unutmak istemiyorsan eğer imkansızdır unutmak önce zihninin derinliklerinden bile silmelisin yaşanılanları sonra neyi unutmak istediğini hatırlamayacaksın. unutmak kelimesini ne kadar çok kullanmışım :D:D:D:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Zaman her şeyin ilacıdır, gün gelir sana bazı şeyleri hatırlattığı için dinleyemediğin şarkıları bile dinlemeye başlarsın.

0|0
    0|0
  • zaman dan önce, birşeylerden kurtulmak için bir şeylere başlamak gerekir.. kastım bir insan değil, kendini meşgul edecek bir uğraş bulursan ancak zaman ilaçtır.. yoksaaa, fare zehiride neticede bi ilaçtır..

0|0
    0|0
  • Kendime Eziyet Ediyor olman beni üzüyor .Yaralarımın Üzerlerine Ancak Cesaretle Gidersen, Iyileşebileceğini Uzun Zaman Önce Öğrenmen gerekiyordu ..

0|0
    0|0
  • Unutmak O Kadar Kolaymı Sandın, Murat Kekilli dinle iyi gelir

0|0
    0|0
  • Bogazında yumruk varmış gibi şerefsizce bi yanlızlık kelimeler düğümlerin olmadık yerde ağlatır bi anda pat diye...

0|0
    0|0
  • istedikten sonra insan kendini bile unutur bunu gerçekten istemeli ve buna inanmalı herkes geçmişi bilir ama kimse geleceği bilemez bilinmeyen gelecek heyacan vermezse geçmişe takılır kalır kişi

0|0
    0|0
  • gelirsem oraya saçını başını yolarım senin ağzını göüzünü kırmadan kaybol karşımdan:)

0|0
    0|0
  • nickimi oku diye yazdım yorumu :)) İnat et sadece...

0|0
    0|0
  • bayram geliyor geçer boşver

0|0
    0|0
  • Şimdi Bir Sigara Yak...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...