İddaa oynamak istiyorum ama hiçbir bilgim yok nasıl oynanır?

Hiçbir bilgim ve alakam yok arkadaşlar detaylı anlatırsanız sevinirim. Kapıdan girince napıcam ne dicem orada mı dolduruyorum kuponu ne yazıyolar kupona falan :D

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Bayideki adama söyle yapar

0|0
    0|0
  • kuponu alıp evdede doldurabılırsın iddda gazteleri var tahmınler puan durumu vs vs vs ya da bilyoner... com var oraya kendi banka hesabından mınumum mıktarda mesela 50 tl gıbı yatır sonra netten oyna kazandıgın zaman mesela 200 tl kazandın dıyelım onuda banka hesabına gönderebılıyorsun ben öyle oynuyorum

0|0
    0|0
  • Lekelere düşman çamaşıra dost:) futbol ya da basketbolla aran iyi mi? Neticede sayısal loto değil, 1 den 49 a kadar rakam yokki işaretleyesin

0|0
    0|0
    • Futbolla aram yok facede buldum bir grubu da sağlam tutturuyolarmış denemek istedim

• Onlar yalan oluyor genelde, 100 tahmin yazar 10 u tutar, tutmayanları kaldırıp tutanları yayınlayıp sükse yaparlar;) bir de piyasadan tutan kupon kopyalarını koyup popüleriteyi daha artırırlar.

• Uzak dur boşver.

0|0
    0|0
  • ooo sen başlamadan bitirdin bu işi

0|0
    0|0
  • şu an bitir iddaa oynamayı kârdasın. %100 doğru söylüyorum hiç başlama.

0|0
    0|0
  • handikap 0 oyna

0|0
    0|0
  • Facebook ta bankocu kardesler bul onlari sana kupon versinler hergün bidunya para kazanirsin

0|0
    0|0
  • Hiç bulaşma bence

0|0
    0|0
  • bir arkadasim var iddadan her hafta 30 40 bin aliyor bende o muptezele uydum bankadan 50 bin kredi cektim 2 haftada 50 bin gitti onu kurtarmak icin arabayi 27 bine sattim arabada gitti en son dun motorumu 3500 saattim 7 maca bastim tutarsa 64 bin alicam chelsa ve arsenal ust olursa tutucak son 2 macim maclari bile izlemeye cesaretim yok ANAM AGALDI BU IDDAYI ICAT EDENIN 7 SULALESINI...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• parana yazık oynama

0|0
    0|0
Yükleniyor...