Farklı şehirdeki sevgilinizle tartışsaydınız ne yapardınız?

sorum şu sevgiliniz ile tartıştınız ancak ilişkiniz farklı bir konumda. 2 farkkli şehrdesiniz. ve tartışma nedeniniz ondan mesaj beklediğinz halde saatlerce mesaj atmaması. aradığınızda da meşgule atması. saatler sonra hic bişey olmamış gibi mesaj atsaydı ne yapardinız?

Güncellemeler:
ve gecerlı sebebı war bunu snradan acıklıyor ancak bekledıgınız sadece bole bole br durum war bkle dıe mesaj atması buna kızıyorsunuz 2 dksını bıle almaz kii.!

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Şehir değiştirirdim :)

0|0
    0|0
  • sevgiye şefkate ihtiyacı vardır kuzumun, kaparım telefonumu bnde yok olurum. dişe diş kana kan ::d

0|0
    0|0
    • okuz tlefonumn kapalı oldugunu bıle anlamıyoo :(

• uyumak mı su an kafası dalgındr emınm 1 işi daaha vardı hemde eve gecnce habeer wer konusmk ıstıyorm dedm tamam atrm dedı sakın konusursakk halledebılırz sanırm

• konuş halledersin inş.

• biraz kendini çek, soğuk davran bak bakalım yanındamı kalacak, yoksa baskasınamı gidecek bekle ve gör.

0|0
    0|0
  • 900 lü hatları arar elde avucta ne kadar kontör varsa bitirir

sonra sms paketimi iptal ederim.

0|0
    0|0
  • bende onaa hiç saatlerce mesaj atmayıp onun atmasını ve sonra o lanett konuşmalarılya gönlümü almasını beklerrdim :)

0|0
    0|0
    • 3 mesajdan sonra cevap werdm keske wermeseydım anlardıı

• esas kızlar duyarsız oluyorr :) canım gibi sevdiğim birisi ateş etse önne atayacak kadar sevdiğimm 2 yıllık sevgilimm sıkıldım diye a yrıldıı :)

• erkekler sevdıgı zaman harbıden sevıyor bunu ck ıyı bılıyorm cevremdekılerden gordum ama kız aska asık yenı heycanlara asıksa sıkılır sevdıgıne asık olan bı kız bırakmaz :) kendını uzme herkes aynı degıldır erkeklern ınce fıkırlılıgının bı yere oldugu sabıttr ama :))

• aynısnı ona yapardm

0|0
    0|0
  • aynı şeyi ona yaparsan bir daha yapmaz

0|0
    0|0
  • Benim yaptığım şey günlerce iletişimi kesmek; bu şekilde yaptığının farkına varıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• orda kal bidaha oldugum yere gelme derdim

0|0
    0|0
  • benzer şeyleri yaşadık ama umursamamazlık yapmaz..mutlaka geçerli bir sebebi vardır ve inanıyorum da..

0|0
    0|0
    • evet gecerlı bı sebebı war sebebını bılıyorm ancak kızdıgım nokta 2 dk olsn bır mesaj atp bkle dıyeblır cnku onu merak edıcegımı bılıyor

• meraklandıgımı dusnmesını ıstemıyorm bazen cnku bu sefer azıtmaya baslamasından cekınıorm

• en doğrusu feraşe...

• sevgilim bana yaptı onu yaa...sordum nie acmadın merak ettim diye açıklamasını yaptı.merak ettigimi endişelendiğimi...bir dahakine haber vermesini söyldim sorun kapanmıstı...o allatn aldıgı için bende uzatmanın gereksiz oldgnu düşündügüm için asırı gtmedim üstüne

0|0
    0|0
Yükleniyor...