Bayanlara babaya duyulan aşkın tanımını yapsanız ?

Nasıl bir tanım olurdu. Tamam hep sevgiliye yapılan aşkın tanımlarını okuduk biraz da babaya duyulan aşkı tanımlasınız...

Güncellemeler:
Tamam başlığı türkçe'yi katlederek yazmış olabilirim çok özür dilerim sizden arkadaşlar

0|0
15|2

En İyi Kız Görüşü

• Bir kızın ilk aşkı, vazgeçilmezidir. Bambaşka duygularla bağlanır ona. kimseye güvenmediği kadar güvenir. Hesabı kitabı yoktur bu sevginin; çıkarsızdır; karşılıksızdır sevgisi. Ne zaman beni bırakacak; ne zaman bu aşk bitecek, demeden yaşadığın duygudur. Sen onu bırakıp gitsende, başka aşklara yelken açsanda, o seni bırakıp gitmez.İşte bir genç kızın ilk aşkı böyledir. çünkü bu aşkın adı; Babadır.

Bunu bi yerde okumuştum, gerçekten çok güzel. Bazı babalar var, hayatın boyunca öyle bi eş ararsın. Bazı babalar yüzündende hayatın boyunca erkeklerden nefret edersin.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 14

• babam hem en çok yüzümü güldüren hem de en çok ağlatandır benim onun için her şeyi yaparım onunla çok kavga eder çok huysuzluk yaparım ama onu çok sevdiğim içindir her şey çünkü o benim çocukken uyumam için başımda saatlerce durup saçımı okşayıp öpen babam ben de yanımda daha fazla kalması için uyumamaya zorlardım kendimi şimdiyse hasretim ona büyüdükçe uzaklaştı benden keşke eskisi gibi okşasa sevgisini belli etse bana babam benim:)

1|1
    0|0
  • Bir kızın ilk aşkı babadır,candır... Kahramanıdır,ilk kıskandığındır hemde annesinden.. Her şeyi onla tadar odur onun kurtarıcısı.. O yüzdendir babanın omzundayken hiçbierşey düşünmeyi sadece gülmemiz.. Güvencemizdir, ne olursa olsun o bizi korur,kollar..

Babaya olan aşk bence kelimelerle anlatılmaya yetmez bile naparsa yapsın seversiniz aşıksınızdır :)

0|1
    0|0
  • Baba aşkı çok başka bir şey anlatmaya kalksan kelimeler yetmez.Babam benim canım,sırtımı yasladığım kaya,omzumu yasladığım erkek,babam benim herşeyim.

0|1
    0|0
  • Babam benim hayatta ki en değerli varlığım. Bana bi arkadaş bi dost yeri geliyor bi anne gibi .. Anneme diyemediklerimi babama anlatırım ben. .(Annemide çok seviyorum tabi ama baba farklı.) O yoksa ben noksan..

0|1
    0|0
  • babaya olan ask babanın kızına olan bagına baglı adam ıckı ıcıyorsa ona askmı olurmus hıc :D

babaya duyulan ask dıye bısey mı var allah askına

0|0
    0|1
  • Baba demek güven demek. Sırtını yasladığın kale demek.

0|1
    0|0
  • hani hep sorarlar ya çocuklara anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı. küçükken cevabım hep babam dı. büyümeye başladıkça annem dedim hep annem babasına aşık onu idol almış bir kız olmayı ben de isterdim. ama örnek kötüyse bazı konularda olmuyo ne yazık ki. ve sanırım bu sayede beni çok sevene bile aşık olamadım. babamı severim kıymetlimdir ama hepsi bu.

0|0
    0|0
  • Eve her gelişince babacığım diyerek boynuna sarılmak.

0|1
    0|0
  • asla usanmayacagım bir aşk...

0|1
    0|0
  • Sevgımı gosterebilen bir kişiliğim yok, severim pederi o kadar.

0|0
    0|1
  • İlk aşklar unutulmaz derler ya he işte o sözü edilen ilk aşk babadır :)

0|0
    0|0
  • hayatta ençok seni şartsız sevenin kim olduğunu bilmendir ne yaparsan yap kim olursan ol ne halde olursan ol sarıldığın anda herşeyi unutmandır babasını kaybeden birisi olarak yazıyorum bunu içimdeki o yokluğu bu dünyada hiçbirşey anlatamaz sevgilimi oda kim diyorum bazen hatta çoğunlukla öyle diyorum benim bir babam vardı aşıktım seviyordum güveniyordum o herşeydi hayatta beni bırakıp gitmez dediğim tek kişiydi öyle bir yüreğe sahiptiki öyle güzel gözleri varki onu kaybetmedim aslında ölmedi aradan onca yıl geçti ama ölümsüz bir aşkım var babama hani bazı şeylerin sevgisini hiçbir kelime anlatamaz ya ne yazarsanız yazın ne söylerseniz söyleyin okadr eksiktir ya ben ne anlatsam eksik kalacak benim bir canım var ve o gidince okadar yandı ki bazen hani diyorum şimdi gelse heyecan yapıyorum sonra hala heyecanlı oluyorum sonra bekliyorum hpo bekliyorum oda benim rüyama geliyor çnkü onun aşkıyla duyduğum özlemim nefes almama izin vermiyor şuan çok duygulandım diyecek çok sözm var ama son sözüm benim babam gerçekten aşık olduğum adamdı çünkü o gidince nefesim kesildi

0|1
    0|0
  • Sorma giidyoruum

0|1
    0|0
  • Tamam yapmam

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...