Ezik bir insanı nasıl tanımlarsınız?onlara nasıl davranırsınız?

ezik dediğimiz türde insanlar ne yer ne içer huyları nelerdir? nerde gezerler? okulda işte yolda sağda solda karşılaştığınız ezik insanlar var mı? ezik insanlara nasıl davranırsınız?acır mısınız iyice siz de ezer misiniz?

kendini ezik tanımlayanlar da buyursun açık sözlü olsun gizli açıkkk

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Suç sende neden insanları yargılıyorsun? Neden gizli kullanıcısın? Kendine güvenin neden yok? Kimsenin kimseyi ezme hakkı yokken sen neden kendini ezdirdin 10 kere depresyona girdin. Bende girdim ama babam ölünce. Şimdi no problemo kralına s...tir çekerim şuan. Kaç günlük ömrüm var bilmiyorum dünyada onuda öyle tiplere kendimi ezdirerek geçiremem. Kendi mutluluğumu birinci sıraya koydum. SEn neden yapmıyorsun? İlaçlar bi boka yaramıyor bende kullandım adamı mal yapıyor. İlaç senin içinde gizli kullanıcı içinde...

1|0
    0|0
    • benim ekstradan okb rahatsızlığım da var yani takıntıyım:(ve de sosyal fobi de yaşadım çünkü insanlar iyi niyetlerimi hep suistimal ettiler ben de taviz verdikçe verdim alttan aldım sessiz kaldım hakaretlere sonunda böyleyim işte

• sen hep kendi kendine yapmışsın bunlar başkasına tek laf etme. Bana ulaş sana güzel bi ders vermek lazim. İlaçta kullandım ben doktora gidip seanslara boşuna parada verdim. İlacı sendeeee yeminle sende... gizli kullanıcısın mesaj atamam sen beni bul istersen. saygılar

Erkekler Ne Diyor 11

• ne biçim bir kelime bu yaaa ezik. Arkadaş insanların özgüven sorunu olabilir bu eziklik midir? ailenin baskısı veya hiçbir kararı kendisi alamamış hep başkasının dediklerini yapmış çocukken bile oyun kurucu değilde hep yedek oyuncu olarak kalmış insanlar olabilir. Bunlar sessiz insanlardır.

DARAL kardeş senin bahsettiğin ezik değil. Cahil cesareti denen. Bir boktan anlamadığı halde anlıyormuş gibi görünen kişilerdir. Nerden biliyorum çalıştığım yerde aynısı var çünkü.

Ezik lafını harbiden kınıyorum.

0|1
    0|0
  • Aşağılamakta nedir ? Tabi ki acımam da ezik dediğin kişiler sosyal ortama girmeyen , giyinmesini , sosyal ortamda nasıl davranmasını ve konuşmasını bilmeyen daha doğrusu insanları etkileyemeyen insanlara derim ben , bir nebze olsun yardımda bulunmayı tercih ederim

0|1
    0|0
  • Bana kalırsa çoğu akıllı ve fırlama geçinen tipler aslında "ezik" tanımlamasına en uyan tipler.

Yani bahsettiğiniz insanları sosyal ortamda boynu bükük emrah tiplemesi ile göreceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz:) Tam aksine bunun üzerini kapatmak için çabalarlar.

- Söz söylenmeyecek yerde söz söylerler..

-Her lafın sonunu kendileri getirirler.

-Siz espri yaparsınız (konu, zeka ve yaratıcılık sizden çıkar) ama aynı lafı tutup başka yerinden söyler..

-3 kişi bir aradaysanız 1 numara olmaya oynarlar ama yaptıkları tüm organizasyon faciaya dönüşür..:)

uzar gider bu..

Nasıl davranıyorum.. İpler ondaymış gibi yapıyorum .. Öldürücü darbeyi en son vuruyorum :)

0|0
    0|0
  • kişi kendini ezik görüyorsa eziktir gidipte birini ezik görcek biri değilim öyle şeylere dikkat etmem zaten arkadaşım insanları irdelemekten hoşlanmam sonçta huyunu bilmeyiz suyunu bilmeyiz ezik deriz delinin biri çıkar

0|0
    0|0
  • Bak bu arkadaşım ezik insanı çok güzel anlatmış. link Hiç işim olmaz nereye giderler, ne yerler, nasıl bir türdür? Bizim gibi nefes alırlar mı almazlar mı bilemiyorum yani.

0|0
    0|0
  • iyi davranırım. çünkü bu atlatılabilinir bişey. üstüne gidip te ezersen adam hepten dibe iner

0|1
    0|0
  • Kaç IQ nuz var la sizin.. Allasen söyle bacı nasılsa gizlisin..

0|1
    0|0
  • Kimseye ezik demem.Böyle bir tanımlamaya gerek yok.

0|1
    0|0
  • Ubb var bi' tane. Engelledim eziği.

0|0
    0|0
  • büyük harfle yazmak forumda küfür sayılırr sen bu kafayla anti deprasanı redbulla ic de acılırsın belki !

1|0
    0|0
    • herkes yazarken oldu da ben yazınca mı battı biyerine?açılınca eline ne geçecek?

• benim elime bişi gecmez ama sen rahatlarsın belki diye battı felan bi kıza yakısmıyo bak cekerim kulagnı sonra nihhaaaaaaa

• kimse kimseye acıyamaz ezemez kendinize gelin a.q günümüz türkiyesinde herkesin canı 5 kurus mermiye bakıyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ezik insan derken kendine guveni olmayan insanlardan bahsediyorsun sanirim. Oyle bir insana da acimam da ezmem de herkes sonsuz ozguven sahibi olacak diye bir kural yok.Boyle bi yakıstirma da ergence.

0|1
    0|0
  • koca koca harflerle yamayın arkaşım.

0|0
    0|0
  • Ezikligi ezik kelimesini kullandıgı olcudedir

0|0
    0|0
    • sen az onceki soruyu soransın..bence kimseye zarar vermeden git bir hastaneye kapatsınlar seni olmayacak boyle.

Evet eziksin, nedeni de su, hic bir sorunun yokken kendine sorun yaratıp duruyorsun ve bu ezikliginden ancak gercek hayat ile tanıstıktan sonra kurtulabilirsin.Uzgunum ama baska tedavisi yok.

• geçmişimi bilmiyorsun ayrıca okb hastalığım var

• az once de yazdın "okb hastalıgım var, bilmem kac dr degistirdim" vs vs..bunun ardına saklanıyorsun,hickimse 4-4luk bir hayata sahip degil, herkesin dertleri var ve hickimsenin derdi bir digerine gore cok da ah ah cok da vahh vah degil ama herkes kendini boyle salmıyor, salanların da sonu malum.Seni fazla sımartmıslar herhalde..yanında olsaydım sana 2 tokat atıp kendine gel demek isterdim.

• Kimse ezik degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...