Saça renk atma hakkında ne düşünüyorsunuz? Saçın belli bölümlerine atılan canlı renkleri nasıl buluyorsunuz?

Benim saçlarım sarı en orjinalinden ama ara sıra değişiklik istiyorum. Hepsini boyatmaya kıyamıyorum da ben de aralara farklı renkler atıyorum. Pembe atmıştım bir ara küçük bir bölümüne ..Şimdi siyah atmayı düşünüyorum ne dersiniz ?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• ıstyorsan gölge yaptır.. neden ucuz gösterecek şeylere yonelıyorsun yaşın çok genç..

ustune ıkı ton açık gölge yaptırısan ıyı olur..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kişiden kişiye değişir ben doğal şeyler dışında biseyi beğenmiyorum mesela sacının rengini değiştirenleri anlamıyorum orjinali doğalı neyse o daha iyi bence tabi bu beni fikrim

0|1
    0|0
  • Tamamen alakasız renkleri kullanmamanı tavsiye ederim. Doğallıktan vazgeçmiyorsan yaptığın eklemeler de doğal olsun. Gene daha açık ve daha koyu sarı renkleri denesen daha iyi bir sonuç alırsın.

0|0
    0|0
  • Bence pembe sarı saça çok güzel gidiyor. Çok göze batmadığı sürece (yani çok büyük bir kısmı boyatmadan) gayet hoş.

0|0
    0|0
  • saça renk atma olayı kadar itici bir olay yoktur. apaçilerden ne kadar nefret ediyorsam bu saça renk atanlardanda okadar nefret ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence yaptırma gerek yok saçlarına yazık. İlle değişik birşey ıstıyorum dıyorsan tamamen boyat ama doğal bi renge. 1 kafada 2 renk saç dikkat çekici bi o kadarda itici.

0|0
    0|0
  • Aralara pembe, kırmızı, kızıl ve o familyadan renkler attırmanın modası geçti. Yaptıracaksan başka renkler dene.

Kişisel olarak araya renk atılmasını beğenmiyorum, tek renkten yanayım.

0|0
    0|0
  • siyah değil de pembe kızıl falan marjinal renkler daha hoş durur

0|0
    0|0
  • resimdeki sensen saçların çok güzel kıyma güzelim saçlarına..

0|0
    0|0
  • O moda gecelı çok zaman oldu ama sen bılırsın

saçlarınla fazla uğrasma derım

0|0
    0|0
Yükleniyor...