Kendini beğenmiş, ukala, çok bilmiş gibi insanlardan nefret ediyorum ya siz ?

Allahım arkadaslar uyuz oluyorum yemın ederım ..

Bakın benım cok saf masum guzellıgım var ama asla bunun sözünü bile geçirmem şuan yazıyorum tanısmıyoruz dıye hıcbırınızle ..

Ama bi kız var ki etrafımda gercekten çirkin insanlar hakkında böyle konusmak olmaz ama şu an sinirliyim kapat resmınde hayatta sahip olamayacagın şeylere iki kez bakma yazıyo .. Sonra başka fotografın altında ben mükemmelim yazıyo . Allahım tek o da degıl başka insanlarda var böyle yarabbım ne kadar igrenc bişe degıl mı kendını beğenmişlik çokta basit gözüküyor sen neden övüyosn kendını baskaları övsün deli oluyorum haksız mıym

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• dün arama motoruyla araştırma yaparken tesadüfen girdim buraya ve ilk yorumum bu..bu konuya yorum yapmadan geçmek istemedim =) bu tip insanlara gıcık olurum bazen beni yoldan bile çıkarırlar =) ben nereye gidersem gidiyim kızlardan hep aşırı bi ilgi var ama hiç bi zaman bunu insanların gözüne sokarcasına sölemem çünkü karakter yapım buna ters ve bana iltifat edildiğinde utanırım =) normalde hiç bişeyden utanmam =) başımdan geçen bişeyi özet geçicem teyzemlerin olduğu şehre gitmiştim orda düğüne gitmiştim ve kuzenimin arkadaşlarının hepsi benim kim olduğunu sormuşlar ve benimle tanışmak istemişler olay daha büyük ama şu an utandığım için anlatamıorum =) her neyse aradan zaman geçti hepimiz evdeyiz ablamda var bu olayı ablama sölemiş teyzem ve sofranın başında ablam bundan bahsedince yüzüm kıp kırmızı oldu hemen konuyu değştrmmeye çalştım=) bunun gbi çk şey gelio başıma..her neyse onlara benzicem =)) sölemek istdğm şu bu karakter meselesi bazı insalar benim gibi iltfat edilince utanır bazı insanlar iltifat edilicek bi yerleri olmadığı için kendini över =) yani bu karakater meselesi ;) benim de sinir olduğm insanlar var ama biz arkadaşlarla o tiplere gülüoruz =) ve o tipler genelde sanal takılanlardır bence..

1|0
    0|0
    • " bu karakter meselesi bazı insalar benim gibi iltfat edilince utanır bazı insanlar iltifat edilicek bi yerleri olmadığı için kendini över " aynenn öyle ... Tamamiyle katılıyorum sana

• bu arada tşekkrler..

• rica ederim ...

Erkekler Ne Diyor 13

• Önemli olan kişinin kendisini övmesi değil başkalarının onu övmesidir o kişiler daha bunun farkına varamadağı için acıyorum onlara sadece :)

1|0
    0|0
    • aynennn kesınlıkle katılıyorummmmm

• işi boşverde ... sanane _?

kendini beğeniyorsa beğensin...

sen ise kendini yüceltmemen senin güzelliğin boşverin kızlar bu çekişmey...

0|0
    0|0
    • cekişme degıl iş kız konusuda degıl böyle olan erkekleride sevmiyorm

• e peki sen neden kızıyorsun ki.. boşve benim gibi yap ... mesela dünyanın en mutlu insanıyım böyle aptal sorunlarım yok çünkü :) ..zamanı gelince o yapanlarda anlar ..şimdi onlar mutlu olmak için 1000 1 surata giriyorlardır sen merak etme.

• :))))))

• Fazla ilgiden bu devirde fazla güzel olmaya da gerek yok:) Facebook zaten kendini beğendirme ve tatmin etme aracıdır.Fotoğrafını niye koyarsın ki yoksa beğenilmek/beğendirmek için.Hadi bunları geçtim zaten kızlara illaki günde 2-3 farklı erkekten tanışalım mı?,çok güzelsin mesajları geliyordur bu iyice ego yapıyor kızlarda:) Kendini ulaşılamaz , elde edilemez zor kız sanıyorlar.

Doğrudur haklısın sana hak veriyorum:)

0|0
    0|0
  • O tip insanları sevmem,öyleleriyle takılan o tipleri sevip onlar gibi olmak isteyenleride sevmem

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmişliğin de ötesinde bir şey. Adını koyamadım. Kaile almıyorum. Ezikler ordusu. Takma kafana..

0|0
    0|0
  • bende o tip insanlardan nefret ediyorum ciddi ciddi...

0|0
    0|0
  • bende nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • haklısın.

0|0
    0|0
  • Evet Malesef Öle İnsanlar Var Olmaya da Devam Edicekler...

0|0
    0|0
  • Misal sen öv değil mi? :PP

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin.

0|0
    0|0
  • çoğu öyle zaten. ben de nefret ederm.

0|0
    0|0
  • heyy gizli kullanıcı bana yardımcı olr musun ?

0|0
    0|0
    • ne konuda : )

• seni arkdaş olarak eklemek istiorm ve eklicem ilk kişi olcaksın =)) bi kaç şey sorcam

• samimiyetine guvendım ve bende ılk kez bı erkegı ekledım sor

Kızlar Ne Diyor 8

• Haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın haklısın !

0|0
    0|0
  • eveeet kesinlikle haklısın.. napsın canım o da evde ayna yok heralde, yada sokağa çıkıp insan görmüyor o yüzden kendini kleopatra sanıyor :D

0|0
    0|0
  • Kime gore? neye gore cirkin? guzellik gorecelidir + istersen dunya guzeli ol, baskasını kotulemen seni yuceltmedi

0|0
    0|0
  • basit olduklarını daha nasıl göstersinler zavallılar işte

0|0
    0|0
  • haksız değilsin öyle insanlar sorunlu bence

0|0
    0|0
  • bir de kendini kültürlü göstermeye çalışan tipik magandalar var ya:D

0|0
    0|0
    • gerizekalılar uyuz oluyrm hepsini kaynar kazana atıp öldüresm geliyor :D

• bebeğim neden bu kadar kızdınki gül geç

0|0
    0|0
    • canım bılmıyorum sınır oldum :)

• arkadaşın mı peki normalde zaman geçirdiğin birimi ?

• Yok canım .. Uzaktan tanıdıgım bırı yanyana gelmıslıgım yok fakat nefret edıyorum

• Aynen :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...