FIFA Yılın golü adaylarını belirledi. Belirlenen bu üç golden hangisi yılın golü seçilmeyi en çok hak ediyor sizce?

• James Rodriguez'in golü
    0% (0)38% (5)28% (5)Oy Ver
  • Robin Van Persie'nin golü
    40% (2)31% (4)33% (6)Oy Ver
  • Stephanie Roche'un golü
    40% (2)23% (3)28% (5)Oy Ver
  • Sadece sonuçları görmek istedim.
    20% (1)8% (1)11% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Van Persie'nin golü açılmayabilir ama youtube'dan izleyine tıklayıp oradan izleyebilirsiniz.
Bu arada ben Müslüman olduğu için Van Persie için oy kullanacağım. Atılması en zor gol de onun golü bence havada asılıyken kalecinin kurtaramayacağı şekilde topu aşırmak her baba yiğidin harcı değil.
James Rodriguez'in golü yılın golü seçildi. Güzel goldü ama bana göre Van Persie'nin golü daha iyiydi. Genç olduğu için James'e verdiler diye düşünüyorum. Şu kızın golü de çok iyiydi. Ona da verebilirlerdi ayrıca yakından görünce çok tatlı kızmış :) gs'liler de gurur duyabilir kalecileri dünyada yılın golünü yedi sonuçta :)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Maçı izlerkende arkadaşlara görün yılın golü bu seçilecek diyordum ki hala aynı düşüncedeyim Robin Van Persie...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Rvp tabi ki

0|0
    0|0
  • James Rodriguez ama genç diye ona vermezler van persie kazanır

0|0
    0|0
    • Ben Van Persie'yi destekliyorum açıkcası müslüman olduğu için.

• James'in ki de süper ama van Persie'nin ki daha teknik daha iyi bence 👍

0|0
    0|0
    • roche'un ki nasıl peki?

• tamam ben görüşüne müdahale etmek için söylemedim zaten bir hepsine bak öyle karar ver istedim sadece :)

• Anladım sorun yok 😊

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadın nasıl atmış öyle helal olsun

0|0
    0|0
  • James alır gibi bakalım :)

0|0
    0|0
    • stephanie roche'da verebilirler. ilk kadın futbolcu olur bu ödülü alan çünkü

• Van persie aldı diye biliyordum veya alır.

0|0
    0|0
  • A dedim de bence bir çok gole göre basit goller.. Daha güzellerini görüyoruz..

0|0
    0|0
    • geçen sezon ibrahimovic'in o inanılmaz ingiltere maçında sanırım golü seçilmişti. onunla kıyaslarsak basit kaçabilir tabi :)

• Kendimi çok aptal hissettim.. Gole o kadar odaklanmışım ki atana bakmadım.. :/

• yok yahu estağfirullah ne alakası var. ben kadın olduğunu daha önce medyadan duyduğum için biliyorum yoksa o videoyu izleyince çok anlaşılmıyor gerçekten. ben de izlesem anlamayabilirdim.

• bir laf vardir bilir misin yoksa bimeyecek kadar futbol cahili misin orasini bilemem ama derler ki "iyi kaleci kaliteli gol yer"

0|0
    0|0
    • sen tanımadığın bir insan hakkında ileri geri konuşacak kadar cahil mişsin onu bildim. iyiliğini kötülüğünü sorgulamama rağmen konuştuğuna göre yartan var da gocunuyorsun sanırım. bu arada o konuya girmedim ama o zaman fikrimi söyleyeyim muslera öyle çok iyi bir kaleci değil bence türkiye'de abartılıyor sadece dünya klasında bir kaleci olacak kumaşı olduğunu düşünmüyorum

• Sana gore olmayabilir sana gore persienin golu guzeldir bana gore jamesinki farkedebilir ama bana gore benim gozumde muslera siralamada ilkler arasi a gorecek kapasitede ve yetenekte bir kalecidir bunu turkiyeye gelmeden once de savunmusumdur gorusler degisebilir yani

• türkiye'de biraz abartıldığını düşünüyorum ama kötü kaleci de demedim. iyi kaleci olabilir zaten güncellemede iyidir kötüdür bir şey demedim. James'in golü yılın golü seçilince muslera'da haliyle dünyada yılın golünü yiyen kaleci oldu ona istinaden bir espri yapayım dedim. futbol cahili misin falan biraz gereksiz bir alınganlık gösterdin bence. görüşler değişebilir elbette ama ben sıra dışılık olarak düşündüğüm için rvp'nin golü diyorum adam uçtu resmen kolay kolay öyle gol izlenmez. james'in ki de çok güzel gol olsa da 40 yılda bir görülebilecek bir gol değil bence öyle goller olabiliyor. rvp'nin ki kadar sıradışı ve fantastik değil bana göre.

• Sadece sonuçları görmek istedim.

0|0
    0|0
  • bence Roche seçilmeli. Van Persie golünü nasıl aday göstermişler anlamadım ^_^

0|0
    0|0
  • robin van persie bence

0|0
    0|0
    • ayrıca tim cahil ve ibo nun golleri şu karının ve hamesin gollerinden daha güzel

• Stephanie rocheu iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...