7 Yaşındaki erkek kuzenim bayanların p*polarına dokunuyor.

7 Yaşındaki erkek kuzenim bayanların p*polarına dokunuyor. 'Çocuk bu' deyip umursamıyorlar. Ne kadarı normal bunun?

Annesi(teyzem) ve abisi onu evde dövüyormuş,ablası öyle söyledi. Annesi bizim önümüzde kılına zarar gelse endişeleniyor. İnsanlar böyle maskeler taktıklarında mutlu mu oluyor abi? Yoksa teyzemin bize kastı mı var?

Çok severim kuzenimi orası ayrı. Lunaparka defalarca götürdüm evden alıp gezdirdim,hepsi de benim fikrimdi,öyle zamanlarda akıllı kereta.(bunu ablası bile yapmıyor,düşünün yani nasıl dengesiz oldugunu.)

Bilgisayarımı saatlerce oyun oynasın diye bile verdigim oluyor. Peki bu çocuk neden p*polara dokunuyor?

Sapık olabilir mi?

Çocuk deyip geçmetin. Kıymet bilmez,buna da çocuk deyip geçmeyin. Onun yaşıtı olan kuzenlerim böyle değil.

Güncellemeler:
Öfke nöbetleri geçiriyor(özellikle onun istedigi bir şeyi yapıp,işi bitence)

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun yok hoşuna gidiyodur. Yuvarlık cisimler dikkatini çekiyodur. Aileside maske falan takmıyo,normali o zaten. Annenin seninle evde bağrışması farklı,milletin arasında bağrışması farklı demi ? Onlarınkide o mevzu. Bide kendisi döver söver bişey olmaz,sen bi tane şaplak otutturursun şakasına çocuk kıymete biner. En güzeli uzak durmak. Öylelerinin evladı kıymetli olr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Bilmem ta ne zamanın sorusu ama genede cevaplıyayım. :D
    Anneler öyledir. Kendileri döverken endişe etmezler. Ancak başka bir şey tarafından zarar gelirse akılları yerinden çıkar. Tıpkı Türk milletinin kendilerini güle eğlene eleştirdiği halde farklı bir millet eleştirdiğinde ağız dolusu küfür sayması gibi. :D

0|0
    0|0
  • fazla meraklı ve istekli olabilir

0|0
    0|0
  • bence o davranısı alıskanlık haline getirmiş kendince bişiy yaptıgını sanıyor o hareketi yapınca milletin verdiği tepkiler dikkatini falan çekiyodur yani zevk almak değilde milletin tepkisi ilgisini çekiyordur

0|0
    0|0
  • Bende vurup kaçardım ilk okulda bide saçlarını çekerdim bişey olmaz

0|0
    0|0
  • bir insan 7sinde neyse 70inde aynı olur derler önleminizi alın yoksa ilerde adını çok duyarız gibi.

0|0
    0|0
  • ilk zaman küçükken yapılan hatalar bu da küfür öğretmek gibi şimdi sorun yok ama ilerdede aynı davranışa devam edecek ama daha geç kalınmış değil unutmayınki ağaç yaşken eğilir

0|0
    0|0
  • küçükken bunu biyerlerden görmüş, yapmış uyarılmamışsa normaldir. şuanda bunu anlıycak yaşta aslında, düzgün bi şekilde anlatılırsa yapmaz bi daha tahminimce ama belli de olmaz bazısı aksi oluyo. daha küçük yaşlarda verilmeliydi bu ders

0|0
    0|0
  • işi bitince bi sigara verin yaksın oooh :)

0|0
    1|0
  • Her şeyin farkında o çocuk . 7'de başladı 70 e kadar yolu var artık :D . Piskolojikdir bence kendi yaşıtlarına da yapıyor mu bu hareketi ya da sadece büyüklere mi zaten bayanlara yapmakta niyetini belli ediyor da neyse :D

0|0
    0|0
  • konusulanlarin ve gorduklerinin etkisi olabilir.

0|0
    0|0
  • Herkesin yanlış bulduğu şeyler çocuklara göre normal olabilir, zamanla anlıyacaktır hatta utanacaktır bile bunun için. sen yine kuzenine iyi davranmaya devam et :)

0|0
    0|0
  • ben de öyleydim..öyleyken böyle yani :D ilerde :

link

0|0
    0|0
  • adı çoşkun mu? :)))

0|0
    0|0
  • Yetiştirilmesiyle ilgili psikolojini bozarlarsa :)

0|0
    0|0
  • Bir Şahin K doğuyor :D

0|0
    0|0
  • Bir an 7 yaşında olasım geldi beeeee :)))))))

0|0
    0|0
  • Hehehe abaza yetişiyor. Junior abaza. Gelsin bana ben ona daha çok şey öğretirim.

0|0
    0|1
  • He sapık

0|0
    0|0
  • aynı benim küçüklüğüm

0|0
    0|0
  • başkalarından duyup öğrenmiştir.Benimde bir tanıdığım kadınların bacağına yaslanıyordu ufakken.

0|0
    0|0
  • fallik dönemde kalmış mallik :))

0|0
    0|0
  • Erkekler 7 Yaşında Neyse 70 Yaşındada Odur,Yani Kadınsız Yapamazlar...

0|0
    1|1
  • saçmalamayın ne sapığı abazası ya; 7 yaşında ne işe yaradığını bile bilmiyodur bi çok şeyin. Bence ilk yaptıkan sonra tepki aldığı için falan olabilir. çock psik. farklı yani. Abaza olmadığı kesin ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kadeşim benzer. çok sinirli. annem ne çekti çocuktan. ( ama dövmezdi. sizinkiler dövdüğü için problem büyüyebilir. ) o da küçükken kadınların poposuna yumruk atıyormuş.

:D şimdi 19 yaşında. iyi durumda. büyüdükçe normalleşti.

ama siz gene bi uzmandan yardım falan alın.

0|0
    0|0
    • kekeme bi de. ne yaptılar bu çocuga bi bilsem. kekeme oldu onlar yüzünden

• şiddet çok etkiliyor olabilir. teyzene dövmeleriyle ilgili bir şey dediğinde ne diyor? neden psikologla falan görüşmüyorlar ki.

• ne alaka yahu? özellikle erkek çocukları meraklı oluyor kendinden büyük kızları giyinirken izlemek istedikleri zamanlar ya da kızlarda ilgisini çeken yerlere dokunmak istediği zamanlar vs. olabilecek şeyler. küçücük çocuğa sapık damgası vurulmaz.

0|0
    0|0
  • boşver sen de dokun :D

0|0
    0|0
  • Yetistrimiyoraan dogurma

0|1
    0|1
Yükleniyor...