Futboldan anlayanlar bakabilir mi?

Soru detayları: Arkadaşlar boyum 1.83, 60 kiloyum 18 yaşındayım hep stoper olarak oynuyorum sizce fiziğim bunun için iyi mi veya kendimi nasıl geliştirebilirim püf noktalar falan yardımcı olur musunuz

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• kilon az biraz almalısın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• biraz kilolusun sanki

0|0
    0|1
  • zayıfsın

0|0
    0|0
  • Biraz kilo almalısın yani her topa kolay kolay girebilmek için

0|0
    0|0
    • Kolay kolay giriyorum toplara zaten sorun olmuyo ama zayıf olmam sorun tabii

Erkekler Ne Diyor 6

• Boyun bir stoper için kısa bence.. eğer çok iyi zıplayabiliyorsan orası ayrı tabi.. kilo olarak çok zayıfsın.. eğer biraz ayağın warsa dmc oynaman daha mantıklı

0|1
    0|0
    • Ayak var yani sağlam iyi zıplıyorum kafa toplarında iyiyim

• Stoper mevkisine gore zayifsin bir 13 kg al en az boy olarak stoperin alt siniri diyelim olabilir ama top teknigin varsa defansif ortasaha oynaman daha iyi.

0|0
    0|0
  • Stoper için zayıfsın omuz omuza da ezerler seni darma duman olursun vücud çalışman lazım

0|1
    0|0
  • 73,75 kilo felan olursan tam olur boyun tam olmasi gi bir ama kilo alman lazim kardesim

0|1
    0|0
    • Çok denedim ama 2-3 kilo alıyorum fazla alamıyorum

• Duzenli saatlerde ye yani hergun ayni saatlerde ye alirsin merak etme :) +++

• Eyvallah kardeşim :D

• boy olarak alt sınır senin olduğun boylar zaten ama hava hakimiyetin iyiyse sorun olmaz ama kilo alman gerektiği bir gerçek, stoper olmanın bir özelliği ayakta durabilmektir. güçlü olman gerek başarılar kardeşim :)

0|0
    0|0
  • çok zayıfsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...