Demba Ba ve Cardozo nun Yıldız Olduğu Bir Ülkede Drogba ve Sneijder Galaksi Değilmidir?

Ne bu Cardozo DemBaba muhabbeti? Drogba vardı bu ligde Şampiyonlar liginde Bjk ve Fbden daha kariyerli olan Sneijder var Ballondor odulune aday gosterilmiş eğer siz bu adamlara yıldız diyorsanız. Bende kendi oyuncularıma galaksi diyorum

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle :) ama cardozoda cok iyi.

0|1
    1|0
    • Ya arkadaş 1 haftadan beri tutturmuşlar Dem Babada Cardozoda bu ligde Sneijder var arkadaş

Kızlar Ne Diyor 4

• demba ba dedikleri adam Drogbayla kıyaslanamaz bile ben ona kötü demiyorum kesinlikle iyi futbol oynuyo ama bana sorarsan Türkiye liginde oynamış en iyi yabancı forvet Drogbadır.

0|3
    0|1
  • Tamam da niye gizlisin onu cozemedim

0|0
    0|0
    • Ben hayatım gizlenmekle geçiyor bak Drigba dedim Sneijder dedim profil foton tam soruya uydu

• hangisi yararlıysa o hangisi yıldız muhabbeti saçma burada bir kıskançlık seziyorum ama neyse :)

0|0
    0|0
  • Akli melekelerin yerinde mi bunu nasıl söylersin sadece gülüyorum

0|0
    0|1
    • pardon tam tersi sandım haklısın öyle demba ba asla sneijder olamaz

• Yani sence Dem Baba ve Cardozo Sneijder ve Drogbanin yanına yaklaşabilirmi

• yaklaşamazlar onlar kim ya

Erkekler Ne Diyor 13

• Kusura bakmada çok saçma soru olmüş. Demba Ba'da Cardozo'da yıldız futbolculardır. Sen Drogba'ya Sneijder'e istediğini diyebilirsin orası bizi ilgilendirmez. İster Galaksi de ister dünyanın en iyi futbolcusu de. Demba Ba ve Cardozo'yu biraz izleyen biri ikisininde çok iyi ve yıldız futbolcu olduğunu anlar. Ayrıca şu karşılaştırma işinden vazgeçip adamların keyfini çıkarsak. Demba Ba harika oynuyor sezon başından beri, Cardozo kendini buldu Ersun Yanal geldikten sonra harika goller atıyor. Birde Demba Ba ve Cardozo konuşuldukça Galatasaraylıların bu tür şeyler demeye başlaması ayrı bir komedi. Demba Ba ve Cardozo sizde olsa yıldız olmuştu, boyle iyi oynasalardı dünyanın en iyi forvetlerinden biri olmuşlardı. Başka takımda olunca olmuyor ama. Demba Ba geldiğinde burada Burakla karşılaştıran sorular sorulduğunda Burak daha iyi forvet diyen Galatasarayliları gordukten sonra Galatasaray taraftarının tarafsız bakış açısından ümidimi kestim.

0|0
    0|0
    • Dem babada Cardozoda iyi oyunculardır hatta yildiz futbolculardır ama Drogba ve Sneijder dünyaya hükmetmiş oyuncular. Kusura bakma ama ne Dem Baba ne Cardozo Sneijder ayarinda oyuncular degiller

• Yanlış bakıyorsun olaya istatisliklere bakacak olursak Burak Yılmaz ın son 3 senedir attığı gollere bir bak Şampiyonlar Ligi'nde bile 8gol atmıştı. Evet Dem Baba ve Cardozo şu anda iyi gidiyor fakat Asterasa Kasımpaşaya gol atmakla buyuk oyuncu olunmaz. buyuk oyuncu kendini buyuk maçlardada gostermeli. Mesala biz Drogba ve Sinonun Real Madride Juventusa attigi gollere sevindik. Sizde bir Fernandes vardı onuda yeğe goge sigidiramadiniz bak şimdi kayboldu gitti

• E Burak Türkiye'de yıldızdır zaten. Attığı goller belli ama artık eskisi gibi değil. Ben Burak'ın futbolculuğunu eskiden beri beğenmem ama adam ben beğenmedikçe goller atıyordu gıcık oluyordum. Demba Ba'da şampiyonlar ligi çeyrek finalinde gol atıp Chelsea 'yi yarı finale çıkarmış bir forvet. Daha 17 maç oynadı ve gerçeken süper şu ana kadar. Tartışılacak bir yanı yok kesinlikle.

• Bu sezonki performanslarına gore lige damgasını vuran iki oyuncu

0|0
    0|0
    • Gökhan Töre bence daha formda. Ben Dem Baba ya da Cardozo ya bunlar kötü demiyorum sadece Sneijder ya da Drogba kalitesindede degiller diyorum

• l*n bir * git

0|2
    0|0
  • Bu lig real madrid'in kaptanı '' GUTİ '' yi de gördü kardeşim o na ne demeli o zaman ilah mı?

0|2
    0|0
    • Aynen Quaresma falanda Babadan Cardozodan daha iyidi ama Sneijder Madridde Gutiyi yedek bıraktı

• sana kaptan dan bahsediyorum?

• Kardeşim Gsnin kaptanıyda geçen sene Sabri ydi şimdi Sabri Sneijderden Drogbadan dahami iyi oyuncuydu kaptanlik önemlidir fakat herşey degildir

• Tabikide.

0|0
    0|0
  • cardozonun attığı golü burak rüyasında atamaz

0|0
    0|0
  • Cardozo 'yu nasıl yıldız olarak görmezsin anlamıyorum. galiba kafan güzel. uefa avrupa liginde, portekiz liginde gol kralı olmuş bir futbolcudan bahsediyoruz. istersen youtbe üzerinden ya da vikipediden araştır nasıl bir golcü olduğunu.

0|1
    0|0
    • Ama Sneijder ya da Drogba seviyesinde oyuncu degil

• bence onların seviyesinde bir oyuncu. onlar kadar gündemde olmamasının nedeni uzun yıllar benficadan ayrılmamasıdır. yoksa avrupanın elit kulüplerinde oynayabilecek kapasitede bir oyuncu.

• bir alex değil

0|0
    0|0
  • Biz bişeylerini görmedik sizinkiler medya şişirmesi fazla gaza maruz kalmışsın zehirlenmen normal böyle

0|0
    0|0
    • Tabi canım l*n bir yuru git Drogbada Sneijder Avrupada yaptiklari ortada gidip Asterasa ya da Kasımpaşaya gol atmakla yildiz olunmaz

• l*n * git * salagi utanmadan bide daha iyi diyorsun

• ya bırak kardeşim dembabayı tanıyacaksın yakında

0|1
    0|0
    • Kardeşim ben Dembabaya kotu demiyorum ama bu ulkede Drogba vardı şimdi Sneijder var sence bu adamların yanında Cardozoymuş Dembabaymış ne bilim biraz hafif geliyor

• yok kardeşim dembabada ünü olan bir futbolcu cardozo attan inip eşşeğe bindi

• Adamlar ortalığı dağıtiyor şen ne diyon yahu. niye kıskanıyorsunki

0|0
    0|0
  • Gizlenme cinconlu senin dedigin adamların gol ortalaması kaç

0|0
    0|0
    • Seninkilerinin kariyerleri ne?

• O zaman drogbayı söylemeyecektin

• Kısa bir sure once gittigi icin soyledim

• soru 10 numara oldu. hagiyle alexi kıyaslamak gibi bişi oldu aslında bu kıyaslama :D birileri yıldız birileri galaksi :)

0|1
    0|1
Yükleniyor...