Biraz fazla kilo hayata küsmeye değer mi?

Henüz 18 yaşında sadece bi 5 kilo fazlası olan bi insanın bu yüzden depresyona girmesi.. belki çok aptalca ama işte insan aynadaki yansımasının güzel olmasını istiyo.. ve her diyet sonrası verilen kilo tekrar alınıyosa 32 bedenler yiyip yiyipde kilo almıyosa bence depresyona girmeye değer...

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• neden değsin..o yaşlarda kilo alıp vermenin en hızlı yaşandığı dönemler...hem biliyor musun insan strese girdiği zamanlar kortizol hormonu bir savunma olarak vücütta atağa geçer..sonrada bel ve karın çevresinde kalınlaşma neden olur..yani bu tarz düşünerek aslında bir nevi davetiye çıkarmış oluyorsun..5 kilo biraz hareketle çok kolay kontrol altına alınabilecek bir kilo..asla hayata küsecek kadar kötü değil..yaşının tadını çıkar..

1|0
    0|0
    • Moral verdin saol ;)

• Altın öğütler için teşekkürler söylediklerini dikkate alıp arşivliyorum :))

• rica ederim,yüzün hep gülsün:)

Erkekler Ne Diyor 4

• intihar et .D

0|0
    1|0
  • Uuuu 5 kilo mu?Benim de 5 kilo almam lazım ama yiyip yiyip kilo almıyorum :D Bence sen depresyona gir.

0|0
    0|0
    • Bence sen gir sıska :D

• Hmm anladm spor kesin çözüm aslında ama işte hayat şartları sürekliliğini sağlamak zor .s helede masa başı bi işiniz varsa çekeceğinz var

• İnsan isterse zaman ayırır. spora.

• benim 25 kilo fazlam var.Sen naptın ya :D 90 olmam lazım.Allahtan boy var kurtarıyoruz.

0|0
    0|0
    • Boy varsa görsel açıdan belki çok sorun olmaz ama sağlığını etkilerr zayıfla :D

• Hadi iyi geceler.Benim kalkmam için yatmam lazım.Umarım kalkarsın.Yattığımız yerden gitmiyor.Geçte olsa farkettim :)

• Aynen haklısın hadi iyi geceler :)

• Boy kaç?

0|0
    0|0
    • 1,58 yani o 5 kilo fazla görünüyo... :(

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu yaşlarda çok kolay kilo verebilirsin ki kendini neden kasıyosun anlamadım.Böyle strese gidersen kilo vermen çok daha zor olur.Kendini yıpratma düzenli beslen geç yemek yeme biraz da hareket.Amaan herkes aynı şeyi söylüyo birşey olmuyo deme biraz sabır bu iş olur.Stres yapma sadece

0|0
    0|0
  • bazı insanların dertleride böyle seylerden ibaret ne hos ne tatlı..

0|0
    0|0
    • Umarım böyle bişeyle imtihan olur tatlılığını hoşluğunu görürsün

• zamanında 23 kg fazlam vardı 4 sene önce :) taksaydım kiloda veremezdim sanırım. iyi aksamlar

• sporla verirsen kalıcı gidici olur kilolar sporu bırakmamak kaydıyla . diyet saçma geliyor bana, ne yediğine dikkat edeceksin sadece .

0|0
    0|0
  • o zaman bol bol hareket az az yemek

0|0
    0|0
  • 5 kilo çokta fark etmez ki benimde tam 5 kilo fazlam var ama onları da benimsedim kilom falan diyorum bence de millet tığ gibi biz neden şiş gibiyiz diye düşünüyo insan ama çok rahatsızsan ya diyetisyen ya psikolog derim :)

0|0
    0|0
  • degerse gir ozaman :)

0|0
    0|0
  • tek derdin buysa salla gitsinnn...

0|0
    0|0
    • İşte diyorum ya bazı insanlarn dertlerinin yanında dert denmez elbette ki ama ben çok önemsiyorum işte :(

Yükleniyor...