Cuma günü buluşmaya söz verdi; ama gelmedi. Ben de ondan vazgeçmeye karar verdim. Ama olmadı:(

Arkadaşlar size daha önce söylemiştim.Ona ilgimi itiraf ettim diye.İlk tepkisi eskiyi unuttum sen üzülme yeni sayfa açtım falan filandı.Daha sonra olmayacağı muhakkak dedi ama yine de cuma görüşelim dedi(dünden için)Ama işim çıktı iş yerinde tekim dedi gelmedi.Ben de bugün görüşmek nasip değilmiş filan dedim aslında çok sinirlendiğim halde.Bugün de ne o ne ben birbirimizi aramadık sormadık mesaj atmadık.Hatta ben onun numarasını sildim aramamak için.Ne güzel kendimi zor da olsa ondan vazgeçmeye alıştırmaya çalışıyodum ki yarım saat önce mesaj attı." şişttt suskun bayan naber:))"şeklinde.Ya bunun derdi ne ki.Bi uzak bi yakın.Bütün boğalar mı böyle dengesiz yoksa buna has bi özellik mi bu.Ne yapmaya çalışıyo?Ya da ben nasıl davranmalıyım.Bi akıl verin gözünüzü seveyim ağladım ağlıcam sinirden:((

Güncellemeler:
Cumaya gitti diyen arkadaşlar.Cumaya gitsin tabiki ben cumaya giden erkekleri her zaman daha çok sevmişimdir.Ama görüşme saatimiz 3ten sonra olacaktı.Cuma 13:30a gelirken dağılıyo...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bu adam duyarsız ve dalgacı,hiç ilğilenme bu ne ya şaka gibi,birde yüzsüzlük,vur tekmeyi,boşunada kendini üzme,erkek adam randevusuna zamanında gelir,sözünün eri olur,ne bu ciddiyetsizlik,sen hiç alakası yok bu konunun karşındakinin öküzlüğü,

1|0
    0|0
    • Allah razı olsun ya 1kişi de adamakıllı düşünüp cevap vermiş.Millet bi cumaya taktı arkadaş.Doğru söylüyosun ya ben kız olarak verdiğim sözleri tutuyorum.Bir erkek hayde hayde tutmalı değil mi ?

• bir adam tutarsızsa ondan hiç bir şey beklenmez,ciddi olmak lazım

Erkekler Ne Diyor 5

• yalan o yalan.ben biliyorum cumaya gitti o.

0|0
    0|0
  • İnsanların bazen istemesede işi çıkabileceği gerçeğini neden kabullenmiyorsun ? Neden inanmadığın biriyle beraber olma isteği güdüyorsun ? Bende bunu anlamıyorum işte .

0|0
    0|0
    • Neden mi?Nedeni şu evet insanların beklenmedik anda işi çıkabilir haklısın.Ama bu vatandaşla ramazanın ilk gününden beri görüşecez güya.Bi müsait olamadı işten başını kaldırıpta niyeyse.Ben ona defalarca kez inandım.Hala da inanmak isterdim;ama bi dediği bi dediğini tutmaz oldu.Bana kendimi aptal gibi hissettirmeye başladı anlıyo musun?

• Hala burda olmana sevindim.Senle konuşmak istiyorum.Şöyle diyim onu yakınen tanımıyorum.Ama tanıdığım kadarıyla bu yaşa kadar hayalimdeki erkeğe ait tüm özellikleri taşıyo.Hani şimdi tutarsızlıkları filan var ya acaba onu yanlış mı tanıyorum demeye başladım.

• Yanlış tanımıyoorsun.O yaralı birisi.Bunu bile bile , şu ağzı açık hatun delisi ergenler gibi üstüne atlamasını bekliyorsun.Şu an aklında birileri var.Acı çekiyor.Ama bunu unutturmakta senin elinde..

• cumaya gitmiştir:)

0|0
    0|0
  • Cuma'ya Gitmiştir Belki,Kız Oldugunu Cuma'ya Gitmek Nedir Diye Sorma Şimdi...

0|0
    0|0
    • Arkadaşım alakasız olacak ama her kelimeye büyük harfle başlarken nasıl üşenmiyorsun?

• Caps Lock'u Açık Kapatmazsam Yanlış Yazarım,8 Senedir Böyle Yazıyorum Çokta Rahatım,Ayrıca Bu Beni İlgilendirir ...

• Hayat işte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olmadı olamadı olamayoru

0|0
    0|0
Yükleniyor...