Eski sevgilim pişmanmış :/ hıh

merhaba arkadaşlar (evet arkadaşlar dün geldi bugün arkadaş diyo demeyin deli felan dersenizde evet öyleyim :/) hergün geceleri 5 dakika dahi olsa geliyo ve tehdit ediyo bende çok korkuyorum anlattığım bazılrına abin evde dursun gelince o halleder diyo ama ben yinede korkuyorum . tehdit etmesine karşı felan elim ayağım karışıyo . istemiyorum diye kovluyorum yinede geliyo . şimdi siz şey diyceksiniz kapıyı açma o zaman salak mısın kızım diyceksiniz penceremi kırdı hayvan pencereden girdi n'apıcam fikri olan varmı?

Güncellemeler:
teşekürler herkese sanırım polis tek çare yaa çok korkuyorum ya

0|0
99

En İyi Kız Görüşü

• tkadı bas pencereden asagı at :)

0|0
    0|0
    • elimi sıkıyo ikisinide bağlamasından beter doktora gittim sırf o yüzden elim morardı

• ya sen bıran once kurtul sundan..

olur mu oyle sey yıl 2012 dagdan mı ınmıs bu ayı ?

• öyle yapıcam sanırım ya bilmiyorum kafam çok karıştı ne yapsam o kaazançlı olucak

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Git savcılığa suç duyurusunda bulun,bunun adı haneye tecavüzdür,git al bir bibergazı,bas gelince,polise haber ver,böylelerine verecen odunu o zaman adam olur,

0|0
    0|0
  • Polise git ya bu korkuyla yaşama kendine yazık edersin.

(Bu arada bakıyom Death Note hayranıyız :D :D)

1|0
    0|0
    • yoshaaa ! ama lightı sevmiyorum. polise gitmeme sebebim de korkuyorum bişey yapıcak diye sonra vicdan azabını ben çekerim

• e polise git o zaman ya

• kararsızım düşünücem bu gece de yaparsa

• bizim egede bi laf vardır. ısıracak köpek dişini göstermez.

1|1
    0|0
  • Polise Git...Bunu Düşünmücek Kadar Salak Olamazsın...

0|0
    1|0
  • polisi ara mesela hergun su saatte gelıyor o saatte 2 adam dursa gelınce onu engellese filan gayet olur bence =)

0|0
    0|0
  • Bu tehdit de neyin nesi ? Hayvanlar bile birbirini tehdit etmiyor. Yeni uzaylı türü bunlar.

0|1
    0|0
  • sende ıstıyorsun anladığım hala unutamamışsın nazlanıyorsun

0|0
    0|0
    • ne alaka ya :D töbe töbe tehdit ediyo diyorum napıcam diyorum sende isteklisin diyosun 2 deli yok sanırım burda

• kendını kandıryorsun nasıl tehdıt edıyor oldurecemmı dıyor camı kırmıs eve gırmıs polısı aradınmı,abıne soyledınmı yook ıstemıyorsan abıne soyle kesın kokten halleder

• abim öyle bırakmaz başımıza işmi aldırıcam ben . ileride başka bişey yapmaya kalkaar ondan sesimi çıkaramadım. ama sanırım polis e başvurucam

• Arkadaşım ihmal etme tek çare polis ama abine de anlat seni yalnız bulmuş ezdirme kendini :(

0|0
    0|0
    • bakıcam işte teşekkürler :) 2 gündür ortalıkta yok .umarım olmaz artık :)

• :)) tamam. Ramazanda içmiyorum zaten oruçluyum :) ama sonrasında acısını çıkarmam lazım

• tamam :D sonra :D

• Anladıysam siyahlaşıyım. Kim geldi, kim kırdı, kim deli..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yuhh deli mi ne:S:S pencreyi kırdı da evde kimse yok muydu?polise şikayet et.ah ah snn yerinde olcaktım ona etmediğimi bırakmazdım.

0|0
    0|0
  • şıkayet et

0|0
    0|0
    • tek çözümüm sanırım o canım :)

• oha ben açıkca anlamadım ama eski sevgilinle önce niye ayrıldınız neden pişman ve ne için tehdit ediyo evde annen baban yok mu

0|0
    0|0
    • yatakta yakaladım ama bu kismi ilgilendirmiyo sanırım :D

• ya siesin :D

• :D cjk cjk cjk

• Her insan pişman olur bir insan yanar sadece

0|0
    0|0
  • sembolik şizofreni?

abini ver klavyeye:(

0|0
    0|0
  • Bence de hıh, ne deniycen ya amannn boşver

0|0
    0|0
    • gülmemi istermisin canım .D

• Pişman olmuştur tabi pencereyide kırdıysa durum vahim dostum :))

0|0
    0|0
  • Daş yok mu daş..

0|0
    0|0
Yükleniyor...