Sporu bıraktım yardım edin?

merhaba arkadaşlar ben iki yıl önce sporla birlikte 15 e yakın kilo verdim. daha sonraları almamak için düzenli yürüyüş yaptım. bu yazdan beri nerdeyse her gün 1 saat yürüyüşümü aksatmadım. taşındığım için yürüyüşümü evde yapmak zorunda kaldım iki aydır koşu bandında yürüyordum (yine 1 saat). fakat bir baktım ki 10 kilo almışım. şu an koşu bandına da çıkmıyorum moralim sıfır. her gün hızlı tempo yürüyüşle nasıl bu kadar kilo aldım. diyorum ki artık spor da işe yaramıyor bünye böyle, şu an inanın ne yapıcağımı bilmiyorum, dışarıda yürümeyi özledim ama dışarısı yürümeye müsait pek değil, sizce ne yapmalıyım?

0|0
16

En İyi Kız Görüşü

• Bende koşu bandı ile koşuyorum ve yürüyorum evde oldukça faydalı. Demek ki sen yapamamışsın. Yürürken ayaklarını serbest bırakıp basacaksın kim duyar ne yapar diye düşünme. Bana son derece faydalı. Evde terlemek hepsinden daha iyi.
    Fakat olmuyor diyorsan kondisyon bisikleti yararlı olabilir.

0|0
    0|0
    • ne sıklıkla kaç dk yürüyorsun

• ee komşular bir şey demiyor mu, ben de çok tedirgin oluyorum hatta ondan soğudum , altına iki kat halı koydum aslında

• Demez olurlar mı 6 7 aydır odama tak tak vurdular ne zaman koşsam. Sonra düşündüm taşındım oturma odasını spor salonu yaptım. En azından oturma odamızın altında bir yatak odası var ses gitmiyor diğer tarafa. Kolay koşuyorum. Tedirgin olarak verememişsin sen bandı uygun bir yere taşımakta yarar var

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Yeme alıikanlıklarını değistirip dene y, ine sonuc alamazsan bir doktora basvur

1|0
    0|0
  • boğazına hakim olamadıysan alman normal

1|0
    0|0
    • ekemk abur cubur hayatımdan çıkaralı çok oldu, zaten en çok da o üzüyor hiçbir işe yaramamış

• demek yağdand değil kastan vermişsin kiloları.

• 4 yyıldır amatör kümede futbol oynadım ygs geregı futbolu bıraktım 2 yıl ara verdım ve 16 kilo almışım genelde sporu bıraktıkdan sonra böyle oluyo

1|0
    0|0
    • ne yaptın sonra peki?

• daha tam bir şey yapamadım antremanlara başladım ufaktan günde 80 dk yürüyom okula gidip geliyom 1 ayda 5 kilo verebildim ama çok yemek yiyorum yürümesem vay halime yemeğide dengede tutmak lazımmış

• önce yediklerine özen göster. spor salonlarına gidebilirsin.

1|0
    0|0
    • spor salonuna gidip kilo aldığımı hatırlıyorum

• her şeye rağmen sıkıntı sürüyorsa bir diyetisyene başvur. hormanal bozukluklardada böyle sıkıntılar olabiliyor.

• sorunun düzelmesı ıcın tekrar spora baslamalısın

1|0
    0|0
    • tamam da nerden başlayacğımı bilmiyorum :( moralman sıfırım hiç tartılmıyordum bir de şoka uğradım resmen

• ne güzel ıste benımde 110 kılo oldugum zamanlar vardı hayat güzel sanıyordum ancak zayıflayınca anladım

• Spora devam et :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...