Sevmediğiniz çekici bulmadığınız biriyle evlendiğinizi düşünün?

sevmediğiniz çekici bulmadığınız biriyle evlendiğiniğinizi düşünün? nasıl bir psikoloji yaşardınız?

0|0
116

En İyi Kız Görüşü

• şimdi annemle bunu konuşuyorduk babamla nasıl tanıştığını filan. soruyu okuyunca gülümsedim:) annem babamla evlendiğinde çokta severek evlenmemiş hatta sözlendiklerinde sözü atmayı bile düşünmüş. Ama sonra sevmeye başlamış. konunun üzerine gelmesi çok komik oldu:) hatta anneme soruyu okudum annemin tepkisi seviyorsun ya zamanla oldu:) yani bu aslında benim değil annemin cevabı:)

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Made evlenmek zorunda kaldım, ıyi yönlerini görmeye çalışır kendimi pozitif yüklemeye calisirdim. Bir de acilen cocuk yapar ilgimin büyük bölümünü ona verir, avunmaya calisirdim...

0|1
    0|0
  • Evlenmem ezdirmem kimseye kendimi kafama sıkar giderim :))

0|1
    0|0
  • Öyle biriyle evlenceğimi zannetmiyorum

0|1
    0|1
  • genelde karşıdakinin sizi çok sevdiğinden kaynaklanıyosa ve siz onu gerçekten hiçbi şekilde sevmiyorsanız yaptığı her şey itici gelir, mutlu etmeye çalışırken boğar.. hal böyle olunca medeni insan olarak halledilemezse mahkemede alırım soluğu :D

0|0
    0|0
  • bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz

0|0
    0|0
  • Avukat arıyor olurdum.

0|0
    0|0
  • Öyle bir hata yapmam.

Çekici olacak aga, olmazsa olmaz.

0|0
    1|0
  • evlenmezdim ki.

0|0
    0|0
  • evdiğimiz insanın tek bir cümlesi kırarken bizi sevmediğimiz insan her ne derse desin umrumda olmaz ki zamanla da belki sevebilirim

0|1
    0|0
  • aaaaaaaaaağğğğğğğğğğğğğğğğ düşünemiyorummm :(( :(( :(( :((

0|0
    1|1
    • sana bir hafta müsade kafayı yeme sonra

• öyle olmuş diğer sorumada benzer cevap başkasından geldi

• şimdi eksileyenler ne b+kuma eksiledi.!

Erkekler Ne Diyor 6

• piskoloji kalmazdiki nasil piskolojimiz olsn bilelim :) bu kendine ihanettir hem sevmeyeceksin hem begenmeyeceksin.. gerci sevgi varsa dünyanin en güzelidir insanin esi o ayri..

0|1
    0|0
  • sadece beni evde bekleyen birinin olduğunu düşünürdüm..onu severdim.ama asla aşık olamazdım.

0|1
    0|0
  • sevdiğimle bile evlenmekte sıkıntı yaşıyom la ben

0|0
    0|1
  • Sevmediğim kişiyle para için bile evlenmem.

0|1
    0|0
  • Sevebilme ihtimalim hep var

0|0
    0|0
  • hayat zindan olurdu hergün aldatırdım

1|0
    0|0
Yükleniyor...