Dişlerim düzelince değişir miyim?

benim dişlerim biraz yamuk on dışlerim geride ve çarpık sizce düzelince değişir miyim dışarıdan çekicilik olarak vs.?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• sen bile ne kadar değiştiğine inanamayacaksın.dişlerin sosyal hayat ta yeri büyük.bunu tedavi sonrası çevrendekilerin sana bakışında oluşan değişiklikle daha net anlayacaksın.ki aynaya çok daha rahat bakacak ve mutlu olacaksın:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• evet kesinlikle estetik açıdan bir bütün olarak daha güzel görünecek yüzün.ben de düşünüyorum tel taktırmayı.ne de olsa bu işin yaşı yok artık

1|0
    0|0
  • Bu seninle ilgili birşey.

1|0
    0|0
  • Diş önemli bir ayrıntı bana göre. Düz dişler seni daha çekici ve güzel gösterebilir eskisine göre evet.

0|0
    0|0
  • Evet tabiki degişirsin ama bi kızı gösterenn saçları vee bakımlı olmasıdırr.. bakımlı olmak okadar degiştirirki kızlarr bazenn tanıyamıyormm eski arkdşlarımı :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle. çene yapın ve dudak şeklinle de ilişkili olarak dişlerin belirgin bir fark yaratacaktır. gereken bir çene operasyonu var mı? daha dogrusu ideal yol haritası için bir plastik cerrahla görüştün mü? emin ol bu işte anlarız :D

0|0
    0|0
  • Bir İnsan 7'sinde Neyse 70'de de Otur,Yani Çirkin Kalıcaksın Yine...

0|0
    3|1
    • cirkin degilim ;) ama sen oylesin gordugum.kadariyla yazik.

• ok

• Demene Bile Gerek Yoktu...

• gülüşler önemli ayrıtlardan bitanesidir imkann varsa dişlerini düzelttirmen senin lehine olacaktır.

0|0
    0|0
  • Tabi büyük etkisi olur. Helede gülüşün güzelse..

0|0
    0|0
  • ağzın kapalı iken ne derece çekicisin..olan yine aynısı olucak..

0|0
    0|0
  • Dişler her zaman önemlidir.

0|0
    0|0
  • Ağzını açmadığın sürece senden güzeli yok

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Diş teli çene yapısını değiştirdiği için yüzünün oranını da değiştirir ve olması gerektiği hale getirir. Zaten alt çenen önde olduğu için inanılmaz bir fark olacak emin ol. Ben de tel kullandım.

1|0
    0|0
  • dişler düzgün olunca insanın özgüveni geliyo bende tel kullandım önce ki dişlerim çok kötü şimdi olsa utanırdım heralde o dişlerden ama çekilcekse çektir dişlerini tedavi sırasında ben çektirmedim hafif sıkıştırıyolar arkada ki dişlerim

1|0
    0|0
    • umarım çekmezler ya.. güzel bi gülüş lazım bana .:)

• estetik açıdan dişlerin önemi bence büyük, gülüş olarak konuşmada olsun dişler düzenli olmalı

1|0
    0|0
  • tabiki değişir diş önemli bir unsur eğer aşırı göze batmıyorsa değişmezsn ama çok bariz göze çarpıyorsa değişirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...