Bu sene sizce ligde kim şampiyon olacak?

Favori takımınız değil, sizce kim şampiyon olacak?

• BJK
    12% (1)50% (8)38% (9)Oy Ver
  • FB
    25% (2)19% (3)21% (5)Oy Ver
  • GS
    63% (5)31% (5)41% (10)Oy Ver
  • TS
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • BURSA
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • DİĞER
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sonunu getirebilirse BEŞİKTAŞ diyorum...

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 12

• Tabiki Beşiktaş

0|1
    0|1
  • Ligin en iyisi futbol olarak trabzon daha sonra bjk ama en kotu halimizle bu durumdayiz ins biz olucaz 4. Yildizi takicaz ama seba sezonu ve hakemler ortada bu dusunduruyo beni.

0|0
    0|0
  • Siz merak etmeyin sene sonu şampiyon olalımda kursağınızda bırakalım İnsaallah besiktas Uefa da gidebildigi kadar gider de zor sampiyonlar liginden gelecek takimlar birakmaz. Elenip Lige dondugunuz zaman bitkin olacaksiniz. Istediginiz kadar zorlayin ligi sene sonu sampiyon biz olacagiz yaz bunu bir kenara hatta bu yorumumu kaydet sezon sonu okursun CIMBOM SAMPIYON

0|0
    0|0
  • Sezonun ismi Süleyman seba sezonu ve son maçta karabükün verilmeyen golünüde sayarsak beşiktaş diyorum

0|1
    0|0
    • Ne adamsin :)

• Bunu bir fenerli diyor ya gidip öldüresim geliyor :)))

Biz geçmişte ki ts maçında haksız yere tsli barış memişin atılması sonrası eyyamcı kuddusi tezahüratını üretip bağırmıs bir taraftar topluluğuyuz de sizler ise 4. yıldız uğruna yapmayacağınız şey olmayan bir topluluksunuz. Kaldı ki evet karabüğün golü goldü defalarca da söyledik vermesinler bize böyle gol ki sizin ayıplarınız ört bas edilmesin. Antep maçında gsnin golü sonrası hakem utanmasa burağı kucaklayıp tebrik edecek. Eskişehir maçında nerde hani volkana kırmızı kart, hele 90. dkda ki penaltı neyin nesi?

• penaltı değil dedik böyle haksız penaltılar vermesinler deddik daha ne diyelim hakemi yatırıp s. i. k. e. l. i. m. m. i. Ayrıca volkanın pozisyonu çizgi üzerinde kaç defa animasyonlu gösterdiler izleseydin. Ayrıca özel isimler ek alınca yumuşamaz burağı değil burakı

• Galatasaray

0|0
    0|0
  • Şu ana kadar oynadığı futbolla Beşiktaş'ım şampiyonluğu hak eden taraf. Şu yoğun maç trafiğinden en az puan kaybı ile çıkıp, son 20 dakika da oyunu tutamama krizini aşarsak şampiyon oluruz Allah'ın izniyle.

0|0
    0|0
    • İnşallah / Yaradan Demba Ba'yı nazarlardan korusun.

• Amin. Nazar değecek diye çok korkuyorum. İnşallah sakatlanmaz. Sakatlansa bile uzun süreli sakatlıklar olmasın. Atiba, Sosa, Töre, Demba Ba bizim en önemli oyuncularımız.

• konyaspor

0|0
    0|0
  • Besiktas iyi futbol oynuyor ama gs yeni bir sayfa acti avrupa bitti zaten su an ikinciler. Hamza hoca gorunumlu fatih terim onlari sampiyonluga goturebilir.

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • aynen bjk iyi gidiyo.

0|0
    0|0
  • Fenerliyim.
    Beşiktaş olacak gibi

0|0
    0|0
  • Aslan'ın kral olduğu yerde başka takımlara şampiyonluk ne Hikmet?

0|0
    0|0
Yükleniyor...