Alex de Souza önümüzdeki hafta futbol hayatındaki son maçına çıkıyor neler düşünüyorsunuz?

Alex de Souza önümüzdeki hafta futbol hayatındaki son maçına çıkıyor neler düşünüyorsunuz?

0|0
4|41

En İyi Erkek Görüşü

• Adam adam :)

Galatasaraylıyım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Teknik direktör olabilir umarım.

0|0
    0|1
  • iyi futbolcuydu galatasaraylı olmama rağmen fenerbahçeden gidişine çok üzülmüştüm ama teknik direktörlük felan yapar bence :)

0|0
    0|1
  • evet yaçok üzüldüm jubile yaptırmadan olmaz :(

0|0
    0|1
  • Üzücü

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 40

• Azizin ve aykutun anasını aniyorum

0|4
    0|1
  • FB ile özdeşleşmiş bir figür. FBli olarak çok severim. GSliler de saygı duyar Kralex'e. Hatta her maçta GSye gol attığı halde severler. Çünkü sadece işini yapar futbolunu oynar. FBye teknik direktör olmasını isterim ilerde ama henüz erken. 4-5 sene sonra belki. Ama bundan önce halkımıza saygılı olmalı ve bunu dilimizi öğrenerek ispatlamalı. 8 sene yaşadığın ülkenin dilini bilmemek te ayıptır el insaf. Kurs parası mı bulamadı milyonluk futbolcu.. Asgari şartları en azından yerine getirmeli. Eğer getirirse yolu açık zaten. Hem Alex'in kalbinde de FB var ve unutamaz. Yolu açık olsun diyorum. Jübilesi hayırlı olsun. Keşke FB yapsaydı jübileyi ama kısmet değilmiş demekki

0|0
    0|0
  • Bir gsli olarak fenerde oynayan benim tanidigim en karakterli oyunculardan futboluda karakteri gibi cok iyi terimin yanina gelecegi soleniyor.

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin özel günlerini unutmayan bu güzel insana, internet üzerinden güzel jestler yapılabilir. Fenerin hocası olması güzel olur belki de, sevenler kavuşur :) Aziz Yıldırım yakında bırakacağının sinyalini verdi, malum bir gerilim olmuştu ama yeni yönetici Alex'e sıcak bakabilir...
    Ben Beşiktaşlıyım bu arada.

0|0
    0|0
    • Aziz Yıldırım yakında bırakacağının sinyalini değil de 3-4 sene sonra bırakacağının sinyalini verdi en azından yaptığı konuşmadan benim anladığım bu.

• en çok üzüldüğüm şey adamın fb tarihinde adı geçti acaba fb jubile için teklifte bulundu mu? sanmam sırf aziz yıldırım ve egosu yüzünden efsaneye haksızlık yapılıyor

0|1
    0|0
  • sırf 10 un yüzünden aziz yıldırımdan nefret ediyorum. bir gün gelecek aziz yıldırım olmayacak Alex teknik direktörümüz olacak ve zico gibi güzel bir hava yakalayacağız.

0|1
    0|0
  • teknik direktörümüz olucaktır inşallah ileriki zamanlarda ancak bu ülkeye bir alex daha gelmez karakteriyle futboluyla herşeyiyle gönlümüzü kazandı KRAL

1|0
    0|0
  • Bir Beşiktaş'lı olarak gerek Türk futboluna gerek dünya futboluna sunduğu mütevazi kişilik ve güzel futbolundan dolayı teşekkür ediyor saygıyla eğiliyorum.

0|0
    0|0
  • birşey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak Hagi den sonra en hayran olduğum Türkiye'ye gelmiş geçmiş en vefalı futbolcu ve Hagi , Roberto Carlos , Drogba , Sneijder gibi kalbimizde taht kuran sayılı futbolculardan biri hatta Hagiden sonra en sevdiğim futbolcu

0|0
    0|0
  • bence fenre gelsın gslıyım ama fenere adam gerek genclerı yetıstırır

0|0
    0|0
  • salaklık yapıp fenerbahçede kaldı halbuki avrupada daha iyi takımlarda oynardı

0|0
    1|1
  • Beşiktaşlı olarak severdim kendisini.

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmiyor

0|0
    0|0
  • Vakti de geldiydi artık

0|0
    0|0
  • Teknik direktör osun fenerbahçeye gelsin :)

0|0
    0|0
  • Kralex

0|0
    0|0
  • Fenerin başına gelsin..

0|0
    0|0
  • Adamin ham maddesidir o

1|0
    0|0
  • Önümüzdeki sezon fener de ins Comandante alex.

0|1
    0|0
  • keşke yaşlanmasaydı ;) teknik direktör olur inşallah. zaten onun aklındaki de teknik d. olmak ebnce

0|1
    0|0
    • Yaßlanmayan insan var mı be kardeşim erken yaşta ölmedikten sonra.

• Fenerbahçe deki yeri halen dolmamis eksikliği her maç da hissedilen olağan üstü takıma katkı sagliyan güven

0|0
    0|0
  • O bir futbol tanrisi , bir galatasarayli olarak..

0|1
    0|0
  • 10 bir sevdadır :) Teknik Direktörümüz olsa , kaptan yine bırakmasa bizi , yollayanlar utansın.

0|0
    0|0
  • alexte kimmiş yıllarca bu ülkede kaldı bir kere türkçe konuşmadı herşeyi para gören brezilya çingenesi birde heykelini felan dikiyolar sanki ilk türk uçağını yaptı

0|0
    1|2
  • Yolun açık olsun KRalex. Seni asla unutmayacağız. lGFBl Ay love you..

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe nin başına gelsin daha bişey istemem !

0|1
    0|0
  • seneye fenere başkan olur bir sezon tatil yeter ona

0|1
    0|0
  • Adam gibi adamdı fenerbahcedekj tek adam

0|0
    0|0
  • hc bilrey :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam