Masaj yaptırmaktan ya da yapmaktan hoşlanır mısınız?

masaj yapmayımı tercih edersiniz yoksa masaj yaptırmayımı masaj salonlarınamı gidersiniz yoksa ailenin bir ferdi yada sevgilinizmi masaj yapar masaj yapanmısınız yapılanmısınız of ne çok masaj dedim dimi hadi masajlarınızı bekliyorum :D

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• masaj yapilmasini cok severim yanliz acitmadan bazilari oyle bi masaj yapiyor ki kirilmadik kemik morarmadik yer kalmiyor masaj yapmaktan hoslanmam ama sevgilime kiyamiyorum

0|0
    0|0
  • ikisinide severim. Aslinda cevap vermicektim ama hani birisi kusar ve bilerek koklarsin ya, o misal :D

0|1
    0|0
  • ehe :D hamamda bir masaj yaptırmıştım mıncır mıncır :D yoktu öyle bir şey 2 gün oram buram acıdı :D o gündür bu gündür yimin idirim masaj yaptırmadım :D ama anneme masaj yapıyorum

0|0
    0|0
    • hamamda tadı bi başka olur ya ikide kese attırcaksın ağzın burnun dışında bütün gözeneklerinden nefes alıp verirsin :))

• ya alışık olmadığım yerlerde nefes aldı tellakiye* nin sayesinde :D en son yavaştan sıvıştım arkamdan başına da masaj yapsaydık ya gülüm diyo :D

• :D nefes nefese kalmışsndır

• Yapmayı hiç sevmem hatta nefret ederim, sıkıntı basıyo.. Yapılması konusunda kararsızım şu ana kadar hiç ihtiyaç duymadım.

0|0
    0|0
  • yapılmasını çok seviyorum . yaparsamda bi erkeğe yapmam daha mantıklı çünkü elim çok sert bi kıza yaparsam inliyo bazı adamları bile ah! dedirtmişliğim var

0|0
    0|0
  • yapılmasını cok severım yapmayı sevmem. bencillik =D

0|0
    0|0
  • en ufak hamlede gıdıklandığım için masaj yaptırmak nası bi duygu hiç öğrenemeyeceğim

0|0
    0|0
  • İkisindende nefret ederim :D

0|0
    0|0
  • Masaj yapılmasını tercih ederim :D

0|0
    0|0
  • ne yaparım ne yaptırırım hiç sevmiyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Professional olarak epey çok ama çok uzun zaman BEL fıttıgı için masaj yapdım askerde 14 ay bildigin boru gibi yattım bu masaj sayesinde yapıyorum sagolsun bol bol dua eden yüzlerce ahbabım var...

0|0
    0|0
  • Sevgilime masaj yapmaktan keyif duyarım. Masaj yaparak onu rahatlatırken o mutlu olduğu için bende mutlu olur ve rahatlarım.

0|0
    0|0
  • Kızlara Yaptırmam,Yaptırırsam Sonu Kötü Yerde Biter...

0|0
    0|0
Yükleniyor...