Aynı anda göbek eritme ve kas yapma dogru mu sizce?

Ben Badi ile uraşıyorum fakat karın kası icinde bir yandanda az yiyorum doğru mu sizce veya doğru olanı nedir

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim bende badiciyim boy 1.86 kilo 80 şu an hayvan gibi yemek yiyorum ama kilomu koruyorum cok calısıyorum sen sakın az yeme o zaman kas cıkmaz cunku yag olunca kas cıkar ama fazla abartmadan ye tavuk balık gibi şeylerden ben 4 yıldan beri yapıyorum cunku

0|0
    0|0
    • Tavuk surekli yiyorum fakat karin kaslari cok belli olmuo ust karin hafiften belli oldu ama alt karin cikmio yag var onunde

• kardşm yere yat ayaklarını karnına kadar çek 2. hareket gene yere yat ayaklarını havaya kaldır ( fazla degil ama ) indir bunu hep tekrarla artık eig seçersin :)

• Eyvallah paşa

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 15

• kesinlikle yanlis yapiyorsun, vucudunuzdaki yag olan bolgeleri spor yapip 'lokal olarak calistirarak'
    örnek vermek gerekirse, gobeginiz var ve mekik cekiyorsunuz o bolgedeki yaglarin birazini eritip geri kalanini kas'a ceviriyorsunuz yani kas demeyelim "yagsiz et' kalin bir tabaka'ya. bir sure sonra arin kaslariniz meydana cikti zannediyorsunuz sporu biraktiginizda eskisinden daha beter bir goruntu ortaya cikacaktir.

yapilmasi gereken : ilk 6 aylik programin ilk 3 ayi karin kasi calismamaniz gerekli, kosu bandi cross kol ve yan baglar gobeginizin sadece sag ve sol tarafi icin calismalar yapip duz mekik islemini ya da spor salonundaki sirtinizdaki agirligi one dogru ceken cihaz ile karin kasi yama islemini 3 uncu ayda baslamaniz gerekli

0|0
    0|0
    • Ee ben asker adamim yemeklerimiz her un proteinli bak sana dünün yemek ogununu vereyim sabah haslanmis yumurta zeytin peynir bal ve cay ama bn cay icmiyorum oglende tavuk suyu corbasi haslanmis tavuk bulgur pilavi, yogurt, irmik tatlisi, elma ki ben tatliyi nadir yiyorum aksam yemegide mercimek corbasi İzmir kofte bulgur pilavi sebze salatasi kemal pasa tatlisi ve portakal. Her ogun protein var her gun mekik cektiriyorlar zaten toplamda 300 falan mekik cekiyorum ben ayriyetten sporada gidiyorum yani vucudun diger yerleri olustu karin kaslarin onundeki yaglari eritemiyorum sorun bu boy 1.71 kiloda 70

• o halde askeriyeden sonra profesyonel destek almani oneririm, askerligin sirasinda karin bolgesindeki yaglanmayi eritebilmen icin takviye olarak alabilecegin sey yemekten sonra sindirimine iyi gelecek kuru kayisi ya da incir olabilir. gece ya da sabah tuvalet ihtiyacini giderir, hizli eritir karin bolgen sismeden bir sure spor ve aktivitelerini devam ettir, ayrica askeriyede bizim uyguladigimiz programlardan cok daha farkli program uygulanir, iyi bilirim vucut isitma hareketlerinden sonra mekik $inav cekme olaylari dogrusunu istersen cok yanlistir kardio (ritmik olarak vucudunun tum kaslarini isitman gerekli) kalp atislarin uzun sure dengede olmali, bu askeriyede mumkun degil

• Teşekkür ederim yardimin icin

• Bilincsizce olmaz. antrenorun verdigi ozeldiyeti yapmalisin.

0|0
    0|0
  • Kilon çok abartılcak şekilde ise yanlış sadece ufak bir göbek varsa doğru yağlar kasa dönüşür daha iyi olur

0|0
    0|0
    • Az var bou 1.71 kilo 70 cok az gobek var

• Eyvallah dostum

• İnternetten araştır dediklerimi sadece düz mekik çekersen ortadakiler çıkar ve çok zor çıkar her tarafı çalıştırıp hepsini aynı anda çıkaracaksın

• Doğru.

0|0
    0|0
  • dostum az ye çok ye önemlı olan bu degıl asıl önemli olan şu sürekli her fırsatta mekik...

0|0
    0|0
    • Eritmio mekikte a q ya asker adamiz gunde 300tane mekik cekioz gene bos kaslar hafif belli olacak ama onunde cok az yag var

• yanlıs bence

0|0
    0|0
  • Body Building yapıpta az yemek yemek mucıtlık galiba hem ağır çalışıp hem göbek gitsin diye az yersen adele kaybetmekten başka bişey olmaz. NO sugar yes proteın

0|0
    0|0
    • Dostum ne ekmek yiyorum ne seker nede yag gene gobekte yag var gunluk 300 tane mekik cekioz gene olmuo

• Eyvallah hacı

• Yardimci olduysak ne mutlu

• Yağlı vücuda sahipsen saglikli beslen ama yağlı vucudun yoksa yağlı yiyeceklere yönel kas olmasi icin yag olmasi gerekiyo

0|0
    0|0
  • doğrudru

0|0
    0|0
  • Doğru kardeşim

0|0
    0|0
  • Olabilir ama fazla zorlarsan fıtık atabilir kardeş.

Eig yapar mısın?

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • dogrudur bir sorunu yok

0|0
    0|0
  • tavuk ye akşam.. sabah yumurtalarının beyazları mutlaka olsun.. gerisinde az yersen yağ yakar, o ve benzeri yiyeceklerden de protein almış olursun. benim yaptığım da bu

0|0
    0|0
  • Doğrudur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...