İddaa oynamak istiyorum

Arkadaşlar iddaa oynamak istiyorum ama çok fazla terim var şu oranlar ne anlama geliyor? Bana öğretebilecek olan var mı?

Güncellemeler:
Iddaa programinda cifte sans ,alti ustu gibi seyler yaziyor bu ne demek. Bir de oranlar ne kadar dusukse ihtimal o kadar dusuk mu. Yuksek mi ?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• çifte şans demek şöyle oluyor mesela

milan 1.20 lecce 7.00, oran 7 ganyandır 02 dedinmi 3.00 kadar olur, hem beraberlik hem deplesman diyorsun

bazende oranler eşit olur aşağı yukarı tabide oran düşer, 1.15 1.20 ffalan olur o orana değmez oynamak,

ALT: alt demek o maçta 2 golden az çıkması demek, 1-1 olur 2-0 olur, 1-0, 0-0 bu alttır gördüğün gibi 2 golu geçmiyecek

Üst: üstte o maçta 2 golden fazla çıkması demek, 2-1 3-3 4-2 hiç fark etmez yeterki 2 takımın veya bi takımın attığı gol yada goller 2 golu geçsin.

oranların düşük olması takımın gücüne göredir, bazen büyük takımlar bile kaybediyor

hani insanların gözünde düşük oran bu takım kesin alır gözüyle bakılıyor, ama ben şahsen düşük oranlara oynamam, rekor tutarım 2 yıl önce 2 tlye 12 bin 670 paradı.

0|0
    0|0
    • Ciddi misin 2 tl ye :) cok iyiymis. Tesekkurler anlattigin icin .

• 8 yıl içinde en şanslı oldugum an oydu :) yoksa 500 tlilik kupon yapıp kaybetbişliğimde oldu zamanında :) rica ederim sen yurt dısında oynuyon galiba.

• Yoo yurt disinda oynmiyorum

Erkekler Ne Diyor 10

• Kızlara 100 Senedir Ofsayttı Öğretemedik,İddia'yı Nasıl ÖğreticezKi ?!

0|1
    1|0
    • vaay süper :D

• Uf sacmalama ayni sey asil sen bilmiyosun

• Benmi Bilmiyorum ? Ben 3 Sene Profesyonel Futbol Oynadım,8 Yaşından Beri Futbol Takip Ederim...Aynı Şey Değil...

• milletde ciddi ciddi cevap yazmış asagı:) bi bayiye git anlatırlar..günler sürer annatmk herseyi..burdan olucak iş diil.

0|0
    0|0
  • gel vaz geç kumardan kime ne yarar gelmiş cebinde kindende olacan

0|0
    0|0
  • iddaa pişmanlıktır. Başlamadan bırak derim :D

0|0
    0|0
  • boş ver gel senle ortak ganyana girelim :D

0|0
    0|0
  • Mesaj at detaylı öğretiyim. :)

0|0
    0|0
  • var sen sor ben söyleyeyim

0|0
    0|0
  • 8 yıllık iddacıyım :) yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • iddaa boş iş

0|0
    0|0
  • tamam sen merak ettiklerini sor cevap verelim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...