FIFA yılın teknik direktörü ödülünü kim almalı sizce?

FIFA Carlo Anchelotti, Diego Simeone ve Joachim Löw'u yılın teknik direktörü adayları olarak belirledi. Size göre bu ünvanı en çok kim hakediyor. Bence kesinlikle Simeone'ye verilmeli ödül.

• Carlo Anchelotti
    12% (6)14% (94)14% (100)Oy Ver
  • Diego Simeone
    12% (6)48% (315)45% (321)Oy Ver
  • Joachim Löw
    17% (9)19% (126)19% (135)Oy Ver
  • Sadece sonuçları görmek istedim.
    59% (31)19% (120)22% (151)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Gittiler Joachim Löw'e verdiler ödülü. Simeone'nin açık şekilde hakkı yendi bana göre. Neuer'e messi ve ronaldo'dan fırsat gelmeyeceği için dünya kupasını kazanan Almanya ödülsüz kalmasın diye böyle bir şey yaptılar sanırım. Anchelotti'ye bile verseler belki daha mantıklıydı. bir milli takım teknik direktörüne bu ödülün verilmesi bence yanlış.

0|1
7|89

En İyi Erkek Görüşü

• Barcelona ve Real Madird gibi iki devi geçip, uzun soluklu maratonu (rakiplerine göre çok daha mütevazi bir kadro ile) birinci bitiren SİMEONE birinciliği hak ediyor. Alman milli takımı zaten Dünya kupasında kadro olarak rakiplerinden çok daha iyi bir takımdı ve takımın iskeleti Jupp Heynckes'in itina ile makinaya çevirdiği B. München kadrosundan oluşmaktaydı. Aynı ilişki Barcelona-İspanya milli takımı arasında da vardı ve Barcelona'nın dip yaptığı yıl İspanya'da dip yaptı. Görüleceği üzere Milli takım teknik direktörleri hiçbir zahmete girmeden kondisyonu ve taktiksel zekaları başka teknik kadrolar tarafından yüklenmiş hazır futbolcular ile çalışmaktadırlar. Bu onlara kulüp teknik direktörlerine oaranla ciddi avantaj sağlıyor.

0|6
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Simeone

0|4
    0|2
  • Deeee

0|0
    0|2
  • Joachim Löw

0|2
    0|3
  • Löw tabiki

0|2
    0|4
  • Prandelli assfassfgsdf 😂😂

0|2
    0|2
  • Sadece sonuçları görmek istedim.

0|0
    0|1
  • Tabiki ben bana versinler o ödülü ben hak ediyom

0|0
    0|6
    • Siz hangi takımı çalıştırıyordunuz? :)

• Seçme zaten sorun beni hak etmiyo gidiyorum

• he işte şimdi emir kipi kullandınız ve seçme dediniz ben de emrinizi yerine getiriyorum ve seçmiyorum büyük patron :)

Erkekler Ne Diyor 88

• Diego Simeone. Adam dünya futbolunun iki büyük ekonomosini geçip şampiyonluk yaşadı. Kolay bir iş değildi yaptığı. Saygıyı fazlasıyla hakediyor.

0|1
    0|0
  • bu sorumu bakmayın diyorlar ki Real madrid de cok yıldız var sampiyon yaparım.
    öyle olmuyor malesef ne kadar cok yıldız o kadar alternatif mourinholar geldi geçti capellolar
    reali cl de böylesine sert oynayan bir takım yapamadılar
    carlo bayernin evinde 4 ledi schalkede 6 ladi ve bence burada oyuncu basarısı var atletico zorda olsa yendiler
    KESİNLİKLE CARLOOOOOO

0|0
    0|1
    • atletico madrid'in tüm oyuncularının bonservis bedelinin toplamı ne ronaldo'nun ne de gareth bale'in tek başına bonservis bedeline yetişiyor. real madrid'in geçen sezonu atletico madrid ve barcelona'nın ardından 3. bitirmesine rağmen tutup da bu ödülü anchelotti'ye verirlerse yuhhh derim.

• üçüde birbirinden değerli teknik adamlar ama diğerlerine kıyasla çok daha mütevazi kadroyla simeone nin yaptıkları gerçekten takdire şayan

0|1
    0|1
  • diego simeone tabiki adam diğerlerine göre daha mütevazi kadrolarla çok güzel işler yaptı... tıpkı ondan önceki sene kloppun yaptığı gibi o hakediyor bence

0|1
    0|0
  • siyah gömlekten vazgeçip, beyaz gömleğe geçiş yaptigi için simeone :) saka bir yana adam harika

0|2
    0|2
    • hah ha harbiden ya o siyah gömlek neydi. bütün bir sezon siyah gömlekle durdu saha kenarında. bir de o incelerin incesi siyah kravat :)

• Tarih değişti ama o hep aynıydı :)

• almanyayı bende şampiyon yapardım löwü ele gitsin o kadroyla şampiyonlar ligini almasa ancelotti sokağa çıkamazdı ki son dakka golüyle kazandılar simeone akar

0|1
    0|1
  • Tabi ki Simeone ;)

0|1
    0|0
  • İyi bir teknik direktör takımın başarı sınırlarının üstüne çıkarak büyük başarılara imza atmaktır. Simeone gibi...

0|1
    0|0
  • Diego Simeone şıkkını işaretledim adam orta halli takımı alıp şampiyonluğun en büyük aday takımlarından biri haline getirdi şampiyonlar ligi'nde final oynattı az kalsın kazanıyordu ki şanssızlığı ile son dakikada kaybetti.

0|1
    0|0
  • Diego Simeone

0|1
    0|3
  • Ya bir gidin yaa adam alman milli takimini koy basibos yine fark atarlardi diyor bir git yani. Lowun almanyasi brezilyaya tarihi fark atti bundan 50 yil sonra torunlara amlatacagimiz bir mac ve almanya izledik savunma hattinda dani alves tiago silva david luiz olan brezilyayi sildiler sahadan. Ayrica alman milli takiminin kadro temelini hynkessin bayerni atmadi su kadrnun icinde o donem dortmundda oynayan oyuncularda var. Low 6 yildir veya8 yildir bir proje yonetti ve basatiya inaniaz bir ustunlukle geldi ulasti bu yuzden low. Barcada gecen sezon ki buyuk teknik adam zaafiyet ve karmasasi madridde ise ancelottinin sezon icindeki fantezileri simeoneye yardim etti evet simeone de inanilmaz bir yil gecirdi ama lig her sene oynanor ve surpriz sampiyonlar cikabilir dunya kupasi ise 4 yilda bir olan hata telafisi olmayan bir turnuvadir ve low hatasiz oynatmistir

0|0
    0|0
    • Arkadaşım. bası boş olsa almanya yine fark atardı lafı biraz abartı tabi ama o maçta saydıgın defans oyuncularından thiago silva cezasından dolayı oynamadı. neymar da sakatliğından dolayı yoktu onlar olsa o fark olmazdı bana göre. özellikle thiago silva çok büyük bir eksik ben david luizi çok beğenmiyorum defans oyuncusu olarak.

• dünya kupasında brezilya çokta iyi değildi. turnuvanın başında beri hakemler ile ya da şans ile kazandılar. 3 tane dişli rakip çıktı karşılarına. şiliyi penaltılarda yendiler almanya ve hollandayada yenildiler. brezilyada çok iyi değildi yani bunu söylemek gerekir

• tartışmasız Diego Simeone Barca ve Real ambargosuna rahman atlético yu şampiyon yaptı.

0|1
    0|0
  • simeone

0|1
    0|0
  • alman milli takımıyla şampiyon olamamak başarıdır zaten. barca ve realin bulunduğu bir ligde şampiyon olmak çok zor ve diego bunu başardı

0|1
    0|0
  • Tartışmasız diego.

0|1
    0|0
  • Diego Simeone

0|1
    0|3
  • simeone.. atletico yu baştan yarattı..

0|1
    0|0
  • simeone çünkü en kötü kadro ondaydı

0|1
    0|0
  • mesut bakkal :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle snnle ayni dusuncedeyim.

0|0
    0|0
  • Tartışmasız Simeone

0|1
    0|0
  • Kim hak ediyorsa.

0|0
    0|1
  • Diego Simeone

0|0
    0|0
  • atletico madrid'i küllerinden yarattı diego costa kimdi dünya bilmiyodu aadamı gol makinesi yaptı filipe arda özellikle keko gibi isimleri en üst düzeyde oynattı kaleci courtis defansta godin gibi harika isimlerlerle barcelona ve real madride kafa tuttu ligi aldılar ama şampiyonlar liginde tecrübesizlikten dolayı kaybettiler bencede ya löw ya da simione alması lazım

0|0
    0|0
  • simeone ya da morunho

0|0
    0|1
  • Diego Simeone uzun çabalar sonunda öyle bir takım yarattı ki atlitico artık avrupada dişli ekinlerin üst sıralarına belirgin olarak yükseldi. En büyük taktir ona.

0|0
    0|0
  • Hikmet karaman

0|0
    0|1
  • Joachim Löw. Eğer Şampiyonlar Ligini alabilseydi Diego Simeone derdm

0|0
    0|0
  • aykut kocaman

0|0
    0|0
  • simione