Kilo vermek için sporda kendimizi parçalamamız mı gerek?

kilo vermek için haftada 3 yada 4 gün spora gidiyorum. ama belkide çenemi tutamadığım için kilo alıyorum. o yüzden spora abanıyorum. ve 2, haftada cılkım çıkıyor gidemiyorum. aceba düzenli spor yapan bunu nasıl başarıyor ne yapıyor nekadar uzun yapıyor?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sıkıcı zor iş.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben haftada 3 fitnis 2 yüzmeye gittim 3 ay :) ilk başlarda hep kaytarıyordum son 10 dk ısınma koşusundan sonra sonra vücut alıştı bide zihin de hep daha güzel olacağım düşüncesi vardı :) yani zihninde biten bişi. spor yapıyorum diye yiyorsun. yiyorum diye spor yapıyorsun. pestilin çıkıyor haliyle. normal bir yeme düzeni oluştur önce kendine. miktarlarını falan belirle. ebur cuburu kaldr. yeme miktarını yavaş yavaş azalt. spor aynı miktarda devam etsin :) fıstık gibi olursun :D

0|0
    0|0
  • spor yapmakla kilo verecegnmi sanıyorsun? basta bi diyestyene ugra.spor yapmak insanı acıktırır zaten :)

0|0
    0|0
  • Fitnessla zayıflayabilmiştim

0|0
    0|0
  • evet aynı dertten muzdaribim abi her akşam nasıl gidiyorlar bende mi sorun var acaba

0|0
    0|0
  • azimle mıçan duvarı delermiş. azmet. atıl kurt.

0|0
    0|0
  • 2 ay boyunca düzenli spor yaptım.o 2 ay kendimi parçaladım.parçalıcaksın mı yağlar da parçalanacak

0|0
    0|0
  • Ya ben kilo alamıyorumm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• meyve harici şekeri unut, beyaz ekmeği ve yağı tatlıyı unuuut. şeker yerine tatlandırı kullan belli bir süre ve tabii spora devam.

0|0
    0|0
  • ben 116 kilo 183 cm boyundaydım.azim ettim vercem abi dedim.inan 2 ayda 28kilo verdim.günde 3saatini spora ayır görceksin verirsin.artı bırakmadığım için şimdide vücut çalışıyorum:)

0|0
    0|0
    • gunde kac kere spora gidiyorsun?

• spor salonuna gidiyorum,gündüz kalktığımda ilk işim kondisyon ve koşu,ılık su içiyorum,kahvaltımı yapıp dinleniyorum.sonra saat 2gibi salona gidip ne gereği varsa onu yapıyorum.

• ne tek başına spor, ne tek başına beslenme programı kilo verdirmez...

1|0
    0|0
  • Düzenli spor yapınca insan vücudu alışıyor ve yorulmuyor pek.Mesela ben eylül ayında tekrar yüzmeye başlayacağım ve haftanın 5 günü antrenman yapmayı düşünüyorum.Ayrıca besleneceksin ama sağlıksız beslenmeyeceksin mesela.

0|0
    0|0
  • biraz

0|0
    0|0
  • Ayarında yavaş yavaş artıracan.

0|0
    0|0
  • ayenn evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...