En uyduruk telefonda bile bu sıkıntılar yok :( Ne yapacağım?

arkadaşlar yeni nokia E6 aldım. kullananınız var mı bilmiyorum. çok beğenerek aldığım bir telefondu ama açıkcası kullandıktan sonra pek de hoşnut olmadım. şimdi sıkıntıları madde madde yazacağım yardımcı olursanız sevinirim.

1) pil gücü yani şarjı sadece 1 gün gidiyor... sık mesajlaşan biriyim ama bunun dışında internet müzik falan kullanmıyorum. bir kaç gün gidebilmeli bence

2) mesaj geldiğinde telefonun ekran ışığı yanmıyor... sadece ortadaki düğmesinde hafif ışık yanıp sönüyor ancak gündüz bu ışığı görebilmek imkansız. gece de sadece karanlık bir ortamda farkedebiliyorsun

3) sesi çok çıkmıyorrr... telefon alırken en çok sesine dikkat etmeliyiz sonuçta müzik dinleyip video izliyorz ancak sesinin yeterli kalitede olmadığını gördüm

4) sürekli donuyor ayrıca kendi kendine kapanıyor. telefonu elime alıyorum bir bakyorum ki kapanmış.. şarjı varken bile kapanabiliyor :(

dünyanın parasını verdik hak mı reva mı be :(

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• E 72 yi beğenmiyor millet.dediğinm hiçbir sorun yok onda.Dokunmatik girince telefonlar çabuk bozuluyor.Ekran ışığının yanması ve şarjının gitmesi lazım daha uzun.Eğer 1000 tane mesaj çekersen günde dayanmaz ama.Donması yazılımının güncellemesini gerekititir.Servise götür bence.Ne zaman aldın teli.

0|0
    0|0
    • 2 hafta oluyor

• evet ilk günden itibaren vardı aslında. hafıza kartımın 1 gb olmasından olabilir mi dicem ama zaten telefon hafızası 8 gb.

• Geldiğin zaman mesaj mutlaka ama mesaja aç profilini sende.Çözüm önericem yararına olabilecek birşey.

• telefona o kadar para verirsen öyle olur. pahalı olan telefon iyi olur diye bişey yok bunu aklının bir tarafına yaz

0|0
    0|0
  • Yolun başındayken geri dön. O cihaz ilerde daha farklı sorunlar çıkarıyo

0|0
    0|0
    • aldık bi kere :( babamıda zor ikna etmiştim o kadar parayı vermeye

• Ard arda servise ver 4 sefer verdikten sonra tüketici haklarına şikayette bulun,paranın iadesini iste

• işletim sistemi Symbian Anna OS bu olan telefondan ne bekliyosunki andorid dururken

0|0
    0|0
  • pilin ömrü belkide 3g varsa ve o açıksa ondan olabilir.şebeke ayarlarından şebeke modunu 900/1800 yap kapanır.ve şarz süren uzar..

0|0
    0|0
    • o dediğin ayarı çok aradım bulamadım :(

• samsunglarda ayarlar/şebeke ayarları/şebeke modu olarak geçiyor.nokıada da öyle olabilir kurcala biraz

• onun bi arızası vardır servise gönder bence kendi kendine kapanıyorsa

0|0
    0|0
  • sat Htc Desire Hd al

0|0
    0|0
    • onun 1200 mü ne batarya şeysi var ya bide 4.bilmem kaç inçti o telefona batarya dayanmıyor ama iyi telefon , gayet iyi

Kızlar Ne Diyor 1

• E72 kullanıyorum senin telefonundan iyidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...