Arıyorum başka biriyle görüşüyor diyor telefon 10 dakika sonra arıyorum açan yok.

Mesajlarıma cevap yok çağrılarıma geri dönme yok ne oluyor sizce.

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• seninle konuşmak görüşmek istemiyor ve muhtemelen de başkasını bulmuş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• sana elveda demiş çoktan /:

0|0
    0|0
    • böyle bişiyi daha önce de yapmıştı rest çekince dönmüştü 1 aydır iyiydi yine ne oldu.

• bilmem ona sor :)

• o kızı unut gıden gıtmıs

0|0
    0|0
  • yanı bu senı unuttum by by demek hayatımda bırı var sınyalı

0|0
    0|0
  • the end olmuş. uğraşmana değmez.

0|0
    0|0
    • bir kere de böyle olmuştu 3-4 gün konuşmamıştı.rest çekince biraz düzeldi.

• bir kadın eğer susuyorsa bi şeylere inancını kaybetmiştir ya da içindekini kaybetmiştir.

• eee gelde sinir olma dimi :)

engellerse hic sasma

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • sutlanmissindir belki de.

0|0
    0|0
  • senden soğumuş.

0|0
    0|0
    • nedir niye açmıyorsun bana mı kızgınsın diyorum bişey yok ya canım sıkkın diyor.

• tamam sözüm söz bu saatten sonra o aramadan mesaj yazmadan hiçbişi yok.

• Geçirenler sağolsun

0|0
    0|0
  • baska birisiyle o.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• vazgeç gönül...vazgeç sesini duyan yok :(((

0|0
    0|0
    • olmuyor aslında biliyormusun ayda bir böyle sekmeler oluyo birşeyleri bir türlü yoluna koyamıyoruz.

• vazgeç diyorum,geçen zamana lanet okuayacaksın sonra, sittir et yaaa

• Kardeş yolun sonuna gelmişsiniz. Ara hatta arama evini filan biliyorsan direk oraya git. Tabi yaç kaç onu da bilmiyoruz ama bir şekilde irtibat kur. Bunları neden yaptığını sor. Ayrılmak istiyorsa bile bırak böyle kaçarak iş yapmasın. Mutlu anlarda nasıl birbirinize destek oluyorsanız bir ilişkide ayrılık olacağı zamanda konuşulmalıdır. İlişki yürümüyorsa konuşulur bitirilir ama kaçılmaz. Gönlünce olması dileğiyle.

0|0
    0|0
    • farklı şehirlerdeyiz daha önce de böyle bi dönemden geçtik rest çekince düzelmişti yine aynısını yapmaya başladı.

• Kardeş rest çeke çeke nereye kadar gidecek bu da var.

• filmin sonu ..kaç kurtul ..düşünme ... sonunu karşısı düşünsün.. yoksa sen sevdiğini belli mi ettim çocuk?

0|0
    0|0
    • evet:D hem de deli gibi seviyorum

• kızda bende oğlak

• kardeş akıllı ol ... bak sana bir dost tavsiyesi ... aşk gerçekten kaybetmektir... uzak dur ölmezsin.. böyle yapınca yani arayıp sorunca bir şey olmuyor.. .. sıkıldı o kadar :) boşver aman üzeirne düşme ..bak gördüm.. şimdi takmıyorum.. 1 kez geri döndü sonra yine gitti.. ve şimdi yine gizli numaradan aranıyorum ..bu iişte kaç kaç kaç ki merak etsin.. senin peşinedene gelsin ama yüzünü bile dönme hep kaç... seven adam kaçsın ... sevgiyi belli ettiğin an olay bitiyor...

• telefonla iletişim kuramayan adamın dramı :/

0|0
    0|0
  • o haraketi yapan kız şeydir, diyemiyorum yani burda, bi sektörde meslekte çalışan bayanlar yapıyor aynısını...

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • ya aldatılıyorsun dostum yada başka iş var işin içinde ayrılman daha mantıklı

0|0
    0|0
  • Salla ya,onunlamı uğraşıcan:)

0|0
    0|0
  • Başkasını bulmuş hayatını yaşıyo adam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...