Kıl oldum abi. Siz bu durumda ne yaparsınız?

bugün alışveriş yaptım. kasada kredi kartıyla ödeme yapıyorum.. kasiyer adam 45 li yaşlarda bıyıklı göbekli. ismi haydar abi dir heralde :) nedense buna çok emin oldum.. işi uzattıkça uzatıyo altı üstü 75 tl çekecek. neyse bu 75 çekeceğine 175 çekince yanlışlıkla işler iyice sarpa sardı. arkamda da kuyruk var.. adamın teki, yanında mendebur bir kadın, karısıdıe heralde. bana dövecek gibi bakan 7-8 li yaşlarda 2 çocukla birlikte kasiyere oldukça yüksek perdeden şöyle dedi ; BİZ NAKİT ÇALIŞACAAZ HEMŞERİM!

asıl cevap kasiyerden geldi :) (kredi kartını göstererek) hanfendide gazoz kapaaayla çalışmıyo :))))

ahahaha dedim içimden.. beni iki saat beklettiği için ancak böyle affettirebilir bir kasiyer kendini. darısı başınıza

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Haydar abi candır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• haydar abi dönüpte gazoz kapağı açılmadı mı diye sormadığı için şanslısın. gerçi yengenin yanında çekinmiştir şimdi o. haydar kimdi lan :S

0|0
    0|0
  • :D:D:D çok iyi olmuş :D:D çok güldüm

0|0
    0|0
  • hanfendide gazoz kapaaayla çalışmıyo :))))

süper ya

0|0
    0|0
  • haydar abiden elektrik almış olabilirsn

0|0
    0|0
  • Allah seni naapmasın haydar amca :)) ahaahhhaaha

0|0
    0|0
  • aaa vay Anasını Allahın Hikmeti İşte

0|0
    0|0
  • Soru nerede ?

0|0
    0|0
  • Ee sonuç?Buradan çıkarılması gereken ders nedir?

0|0
    0|0
    • , laf sokmaya çalışırken lafın babasını yeme ihtimalini de göz önünde bulunduracaksın.. para ile imanın kimde olduğu belli olmadığı gibi kimin kimi alt edeceğide belli olmuyor :) ben bunu çıkardım

• Hmm.Doğru bir çıkarımmış :)

• :DDD: hahahahhaah .D cok güldümm laa buradan kasiyer amacamıza sevgılerımı yolluyorum :d

0|0
    0|0
    • :)) bende tekrar gidip bir olaya daha karışmayı planlıyorum

• hahaha :)) hatırladın mı diye sorar eski günleri yad ederiz. kanka oluruz belki :) herşey 75 tl yeribe 175 tl çekmemle başladı diye anılarımız olur

• hahahhaha :D bıscolota erkeklerı gıbı bısey olaydı sana da ekmek cıakrdı be pampa :D

• Adamı Takip Ederdim,Takıldıgı Kahveye Girmeden Döverdim...

0|0
    0|0
  • güzelmiş

0|0
    0|0
  • Olur ölee takma ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ahahahah müthiş

0|0
    0|0