Kaslarım ağrıyor rrrr?

8 saat box 4 saat x box yaptım bide yetmezmis gibi eve giderken sokak dövüşü yaptı m cok yotgunum ne yapmaliyim?

Güncellemeler:
Ciddiyim o son ucan tekmeyi atmayaydim iyiydi neyse bide karsimdakini gorseydiniz adamı kaşıkla besliyolar
Inanmayanlara şöyle söyliyim nefesinizi alin ve tutmaya çalışın eger 15 dk durabilirseniz sizde benim gibi 8 saat spor yapabilirsiniz.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bildiğin eziyet etmişsin kendine ne bu hırs. Bende 250 kere otur kalk hreketi yaptığımda 1 hafta yuruyemediydim. Resmen kanepeye otururken dizlerimi. bukemiyordum anlıyorum seni.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• l*n ne yalan yanlış konuşuyon box kutu demektir normalde boks şeklinde yazılır daha yazımını bilmiyosun 12 saat boks yaptım diyosun bu imkansız çünkü 6 7 saatten sonra kas ve lif yırtılmaları başlar ben profesyonel boksörüm bide şu da var boks ta ayad kullanılmaz tekme yasak ki sen uçan tekme attım diyosun gerizekalı kız atıyosan üsturuplu at bari.

0|0
    0|1
    • Geyigine başlık actigimi herkes görmüş cumlelerin sonunda simeley var şimdi bunu anladiysan sen kimsinki bana geri zekalı diyorsun neyse kime laf anlatiyorsam tek dilegim allah akıl fikir versin.

• Tatlı çocuk yerler seni hadi uzatma.

• burdan almanyadaki dayımlara selam söylüyorum :)

0|0
    0|0
  • Biseyi eksik yapmissin :))

0|0
    0|0
  • Az salla :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...