Bir ingiliz kızın hasretinden yanıp kül oldunuz mu?

şimdi yüreğim hasretine tutsak şimdi bedenim tenine hasret şimdi gözlerim bakışlarına hasret ben anadolunun sevda türküsü sen ingiliz meleği tek suçum yüreğimin akışlerini ruhuna haykırmamak oldu farklı coğrafyaların farklı iklimlerin insanıydık ben sevgi sözcüklerini aşık veyselden şen sekspirden öğrendin ben sevda türkülerini sezen aksudan şen madonnadan öğrendin ben dansı düğün halaylarında sen ingiliz barlarında öğrendin tek suçumuz sevdiceğim farklı kültürlerin insanı olmamız hala sevda türkülerimi kulaklarına fısıldarken o mavi gözlerinin gözlerime anlamsız bakışlarının kalbimde ızdıraplarını yaşıyorum affet beni sevda çiçeğim affet beni tek suçumuz sevginin dilini konuşamamak oldu yüreğim sonsuza kadar hasretinle inleyecek affet beni sevda çiçeğim...

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• bırak ingilizi de Türk bul kendine Türk!.bu milletten sana fayda var elin gavurundan değil!.

* gösterişe şehvete aldanma,

* süslenen rüyalarla kendini kandırma,

* birgün farkına varacaksın,

* aradığın aşkı yanı başında bulacaksın!.

0|0
    0|0
  • O zaman bu şarkı sana gelsin: link

0|0
    0|0
  • git kıza söyle kardeşim burada niye söylüyorsun ki:)Allah akıl fikir dağıtırken neredeydin

0|0
    0|0
  • UCL- Ekonomi mezunu gibisin .

0|1
    0|0
  • ben bilmem hunim bilir:(

0|1
    0|0
  • saçma sapan konuşma la.

0|0
    0|0
  • de get amcaa

0|0
    0|0
  • birisi beni dürtüklesin

abicim ? sen ne tur bıseysın ya cok ılgınc vesacma soruların var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Times köprüsünden at kendini urban

2|0
    0|0
  • şekspirrrrrr tecavüz etsin sana :) Tipine kusdugum 2 gündür ingiliz derdinden yandı tutuşduuuuu :)))

2|1
    1|1
  • Ne içtin yolla.

2|0
    0|0
  • Oğlum fıkra mısın lan sen? :))

2|0
    0|0
  • Kader utansın ..

0|0
    0|0
  • k suçum yüreğimin akışlerini ruhuna haykırmamak oldu farklı coğrafyaların farklı iklimlerin insanıydık ben sevgi sözcüklerini aşık veyselden şen sekspirden öğrendin ben se

0|0
    0|0
  • Keşke baban anneni yapacağına beni yapsaydı da o gün,sen olmasaydın.Kız koleksiyoncusu seni.

1|1
    0|0
  • Aynı sorun bende de var ben de yabancı bir kıza deli oluyorum ama ingiliz değil Rus

ilişkiniz şimdi nasıl durumda peki

0|0
    0|0
Yükleniyor...