Yağları kas yapmak?

1.88 boyunda 105 kiloluk bir hayvanım evet. Kollar baş ayaklarımda bişey yok ama karın bölgesi basen yani bildiğini kocaman bir göbeğim var. Ayakta daha az belli oluyor.
Şimdi ben ne yapayım nerelere gideyim.
Ciddi ciddi zayıflayıp kas yapmak istiyorum ama nasıl olacak?
Bu arada kilolarımın nedeni kesinlikle kola. Günde 5 litreye yakın içiyorum yemek neredeyse hiç yok. Akşama kadar kola sigara.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bir karışımım var sütte amino asit var kasları güçlendirir yumurta kabuğu da protein ve kalsiyum yönünden zengindir ben yumurta kabuğunu kurutup öğüttükten sonra sütle karıştırıp bir kaşıkta kakao ekleyip eğitimden 1 saat civarında önce içiyorum bu kas helişimini hızlandırır bunun yanında öğlen yemeklerinde sadece salata ye yanında 2 tane haşlanmış yumurt 2 3 dilim ekmet ve ayran bu senin yağ yakmanı kolaylaştırır kalori almazsın ve ayran yoğurttan yoğur sütten yapılır sütte amino asit vardır kas oluşumunu sağlar mutlaka kahvaltında peynir olsun kefir de içmeye çalış salata ağırlıklı beslen ve salatada mutlaka yeşil biber olsun çünkü yeşil biber kandolaşımını hızlandırarak otururken bile normalden fazla kalori yakmanı sağlar ve spor yaparkende dikkatini dağıtma amacına konsantre ol ve her geçen gün antrenmanını geliştir mesela bench pres göğüste birinci gün 50 kg kaldırıyorsan 2. Gün 52 yap. Eğitimin ne kadar zor olursa kuvvetin ve kas gelişiminde o kadar iyi olur kardiyo yap yani koşmaya ağırlık ver ve antrenmanda mesela bir kazak giy terle bunları ben yaptım bir ayda 7 kg verdim ve kol çevrem 43 cm den 45 cm ye çıktı başarılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayvanim kısmından sonrasini okumadim

1|0
    0|0
  • Direkt spor salonuna yazıl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mekik çek başkan

0|0
    0|0
    • 25 tane çektim dün bugün 30 tane çektim. Barfiks hiç çekemiyorum.

• yavaş yavaş oda olur

• İnşallah girdik bir yola bakalım

• Once 15 kg ver sonra kas yap , yaglar hicbizaman kasa cevrilmez ondan icin once kg ver sonra kas yap

0|0
    0|0
    • Nasıl vericem diyet listesi veriyorlar hiç bişey yeme diyorlar hiç bişey içme diyorlar. Sadece su ve otla olur mu

• 6 ayda 40 kg veren bir arkadasim var ve diger 6 ay vucud calisti super oldu oda turkiyeden

• Eyvallah kanka dediklerini yapıcam bakalım

• 5 litre oha :D

0|0
    0|0
    • Aynen bağımlıyım aga :D

• Kardeş seni bana düşmanlarım mı yolladı :D Ben ne yapıcam :d

• :D kardeşim bir fitness'a yazıl bence onlarda program ve hapla enerji yükseltme taktikleri var ama o hap cinsel gücünü düşürüyormuş öyle diyorlar

• P90x fitness programına bak istersen 90 günde hem kas kütlesi hem de zayıflamaya yarıyomuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...