Beyler body yazılalı 2 ay oldu ama hala zayıfım vücudumdada hiçbir değişiklik yok göbek biraz önde göğüslerim desen yok nasıl çalışabilirim?

2 ay dır gidiyom 67 kiloyum önceden 64 düm nasıl çalışabilirim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Antrenmana gittmeden 2 saat önce makarna pilav ye son 30 dk kala 3 4 tane yumurta haşlanmış sadece beyazini ye süt iç yoğurt ye tavuk göğsü kırmızı et ye bol bol proteini antrenmandan önce ve sonra al bide kilo alman gerektigi için antrenmandan sonrada makarna pilav ye en çok tukeycegin sey makarna pilav olsun karbonhidratli besinler tuket bol bol protein ağırlıklı seylerde ye

0|0
    0|0
    • Tabi gobek olacak :D

• Haftada 3 gün git 1er gün arayla 1 gün karın kasi ve göğüs 2. Gün omuz sırt 3. Gün kol ve yine karın kasi bacakları çok çalışma çok hantallasirsin bu arada antrenmana baslamadan önce 5 dk koş isin sonra esneme hareketleri yap bunları ihmal etme benimle çalışan elemanlar 2 ayda çok gelişme yaşadılar gören nasıl yaptın diyordu çocuklara bu iş azim ve dogru çalışma dogru beslenme ve duzenli uyku gerektiriyor

• bu saate kadar durursan benimgibi yapamazsın gerçi ben her türlü gidiyomda çalıştım göğüs omuz baska bisiy değil :(

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen kilo almak ve kas yapmak mı istiyorsun ne istediğini anlatamamışsın çünkü? Kas yapmak için öncelikle kilo alman lazım. Kas zaten yağın çevrilmesidir. Spordan çıktıktan sonra yarım saat içinde et ve sut ağırlıklı beslenmen lazım ama dediğim gibi yarım saat içinde. Oyle kilo alabilirsin. Kuruyemiş tuket bol bol. Enerji verecek şeylerde tabiki. İlk önce kilo al o zamana kadar antrenmanın fazla ağır olmasın cardio uzun çalışma kalori yakarsın. Belirli bir kiloya gel sonra koçlarla konuş kas yapmak istiyorum de atıyorum yapılı sağlam mı gözükmek istiyorsun özellikle bunu belirt ki ona göre sana çalışma programı yapsınlar. Ayrıntı istekler önemlidir unutma. Başarılar dilerim kolay gelsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 ayda zaten birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Sana Kg alma programi vereyim mi?

0|0
    0|0
    • iyi olur valla kardeşim

• Yarin yasizam erkek sozu ama simdi yaticam okul var yarin sabah 07:00 atarim buraya.

• Hocan yok mu orda ona danış sana program çıkarsın

0|0
    0|0
    • adamın dediği karbonhidrat al baska bisiy değil

• herkezede aynı program atıyor mk

• ciddiyim bırak.

• bir anda olacak iş değil o

0|0
    0|0
Yükleniyor...