Karın kası yapıyorum fakat😩?

3 gundur karın kası çalismasi yapiyodum bugun hafiflettim baya cunku karın boslugumda bir agri var bisey var gibi rahatca gulemiyorum karnimdan dolayi normal bir şey midir?

Güncellemeler:
Evet arkadaşlar 48 kiloyum göbeğimin ayva gobek olmasını istemedim daha gergin olsun diye ve kendimi zorladım faydasini simdiden gordum ama dinlencem 4 gun

0|0
5|37

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• Kaslar çalıştığı için o ağrı

1|0
    0|0
  • Daha önce çalıştırmadıgın için bir hafta kadar ağrır. Hergün çalışma. Aradan 48 saat geçsin ki kaslar yenilensin. Hergun çalıştırırsan aksine kasların erir. Protein ağırlıklı beslen suyu da bol ic.

1|0
    0|0
  • cok asırı yuklenme set set yap calısmalarını

1|0
    0|0
  • Yeni Başladıysan Normal,
    1 Hafta Falan Spordan Sonraki Gün, Böyle Ağrılar Yapar Sorun Olmaz Ama.

1|0
    0|0
  • Normal o aynen devam.. Bir söz vardır no pain no gain

1|0
    0|0
  • Yakışır xd

1|0
    0|0
  • yıllardır dokunmadığın kaslarını çalıştırdın reaksiyon göstermesi çok normal :)

1|0
    0|0
  • hergun yapılmaz zaten haftada 3 veya 4 gun yapsan yeterli yoksa kaslar gelişmez bigun yap bıgun yapma kaslar dinlensin.

1|0
    0|0
  • Yeni başladıysan, Kaş ağrıları, şekilleniyor. ağrımazsa ozaman kork. haftada 3 kez yap bu sürede.

1|0
    0|0
  • Zorlamışsın demekki bendede olmuştu öyle bir ağrı sonradan geçmişti tam 4 gün mü ne ara vermiştim

1|0
    0|0
  • Evet 4 5 gün sürer ne kadar agirttigina bağlı

1|0
    0|0
  • Yeni ya da uzun bir aradan sonra başladıysan vücut alışık olmadığından olabilir öyle

1|0
    0|0
  • fazla zorladın demek ki

1|0
    0|0
  • Normal normal ilk baslarda olur öyle düzenli devam et bir daha olmaz

1|0
    0|0
  • baklavamı yapacan :D

1|0
    0|0
  • Hayır kaslardan dolayı eğer yeni başladıysan.

1|0
    0|0
  • Agri o bolgedi ki kas da gelisim oldugunu gosterir. Spora dewamm

1|0
    0|0
  • korkma normaldir hamlıktan süregelen bişi aynı şekilde devam et sporuna 1 hafta içinde bişi kalmaz

1|0
    0|0
  • 1 gün yap 1 gün yapma

1|0
    0|0
  • Biraz karnın hamlama yapmış yani yağlar kasa dönüşürken ortaya çıkan acılar bunlar. Biraz araver acıların hafifleyince kendinizi fazla zorlamadan devam edebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • kasların açılıyo yıllarca yapmadığın için bir gün dinlendir sonra tekrar devam

1|0
    0|0
  • hamlamışsındır normal olarak. yaptıkça açılacaksın ben ilk başladığımda 3 gün belimi doğrultamadım öne eğik gezdim.

0|0
    0|0
  • Normal tabi hamladmısın

1|0
    0|0
  • 4 gün dinlenmek için uzun bir süre, bu ağrılar o bölgedeki kasları çalıştırdığını gösteriyor. Azimli ol, yediklerine dikkat et daha fazla faydasını göreceksin. Kolay gelsin

0|0
    0|0
  • hamlamışssın :D

0|0
    0|0
  • Normaldir , oradaki kaslar alışık olmadığından oluyor böyle

1|0
    0|0
  • Hamlamış :DD: Normaldir haftada 2 3 gün çalış :D

0|0
    0|0
  • Ağrılar kasların çalıştığını gösteriri acı yoksa kasta yoktur. O yüzden bir kaç gün yavaş tempo sonra devam

0|0
    0|0
  • No pain no Gain :-) ilk 1 ay agrir (oda hafiften) sonra alisirsin.

0|0
    0|0
  • Ne sekil calisma yapiyosun?

0|0
    0|0
    • Mekik cekiyorum 50 kere sonra caprazlama dinle omuzlarım arasinda mekik tabi bunları yapmadan once alistirma dans ediyorum

• 2 set yapiyorum

• Cok fazla yapiyosun yeni baslayan birine gore senin 2-3 set 15 tane yapman lazim su anda yavas yavas arttirmalisin sayisini

• Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 5

• normal :D:D

1|0
    0|0
  • Ben geçen cuma başladım. Düne kadar sanki kaburgalarım kırıkmış gibi hissettim kendimi. Ağrı geçtikten sonra devam etmek doğru olanıymış...

1|0
    0|0
    • şu an icimde kıpırtı agriymis gibi kıvraniyorum hakkaten zor 2 gun ara vercem sonra devam

• Bende var keko hamlaşmıssın sen baya yap yap spor yapın herkez yappsın

0|0
    0|0
  • Kas ağrısından çalışmayı bırakırsan nasıl kas yağacaksın sıkılaştıracaksın ki? bir anda yüklenmende doğru değil. Hafif hafif başla hemen yuklenme kendine.

0|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
Yükleniyor...