Hazırlık İngilizce hocam beni eve yemeğe davet ediyor sizce ne yapmalıyım

Herkese selamlar bu soruyu sorabilmek için foruma üye oldum,ünv. 1. senesinde hazırlıktan aramın çok iyi olduğu bir hocam vardı,derste hep bekarlıktan şikayet eden laflar çıkardı ağzından,sevgilisi olan kızları hiç sevmezdi bana göre çokta çekici bir kadın,bi aralar masaj bile yapmıştım ders arasında kendisine ,geçen gün facebookta öyle birisiyle sohbet ederken birden mesaj yazdı nasılsın diye,uzun süredir(4 yıl) kendisi görmediğim biri ,bende şakayla karışık bişeyler söyledim,sohbet uzadıkça uzadı en son haftaya müsaitsen bize yemeğe gel dedi,şimdi ortada hiçbişey yokken evde sadece 2 kişi kalan brini evine gitmek sizce doğru olurmu,yada bu bazı sorunları olmuş olabilir mi, adet gününün 10. günü bunlarda hormonlar tavan yapıyormuş acaba ben o araya mı denk geldim diye düşünüyorum,değerli yorumlarınız nelerdir,kızlar dan ricam bu sorudaki kişiyi kendi yerine koyup cevaplarlarsa daha gerçekçi cevaplar vermeleri çok iyi olur...

Güncellemeler:
anlaşıldı ben ufaktan hazırlaniyim sizden hayır yok...:D

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• yemekten sonra olacaklar belli zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bi bahane uydur gitme.

0|0
    0|0
    • gitme taraftarıyım,ama niyetini bilmem gerek,sonra boşa düşme ihtimalim var ,bu konularda pek tecrubem yok..

• Ben gitmemeni öneririm.

• şiddetle gitmek istiyorum ama ne için onu az çok anlamam gerek..:D

• biri şunun poposunu örtsün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence git ne olucaksa olsun ne var bunda o sana nasıl davranırsa sende ona öyle davran istediyse istediğini ver neden çekiniyosun onu anlamadım ?

0|0
    0|0
  • adet gününün 10. günü bunlarda hormonlar tavan yapıyormuş

offf bittim burda:))

ama sen gidene kadar 18. gün falan olacak kardeşim..dikkat et:)

0|0
    0|0
  • ihtimaller üzerine bi yemek olacak sanırım bu durum

0|0
    0|0
    • şimdi o psikolojiyle aç kalmakta var..

Yükleniyor...