Olimpiyatlarda futbol saçmalığı?

Olimpiyatlara katılan takımların milli futbol takımlarıyla katılmamaları sizcede çok saçma değil mi? İspanya gibi dünyanın en güçlü milli futbol takımının grupları tek puanla tamamlaması sanırım olimpiyatların gerçeklerle ne kadar örtüştüğünü en güzel anlatan örnek.

Güncellemeler:

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Olimpiyatları takmıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olimpiyatları takan mmı var

0|0
    0|0
  • Normalde spor dendiği zaman akla ilk gelen Futbol'un, dünya çapındaki olimpiyatlarda spordan sayılmaması rezillik.

0|0
    0|0
  • bence bukadar abartmakta cok sacma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Olimpiyatlarda futbolla ilgili soyle bir kural var 25 yas ustu 3 oyuncu oynatabiliyorsun takmadiklarindan falan degil

0|0
    0|0
    • bende o kurala kızıyorum ya

• Zaten yeteri kadar futbol turnuvasi var yeter yani

• Ve sunuda eklemek istiyorum dunya gencler samp falan var kac kisi izlio olimpiyatta kendilerini gosterme imkanlari daha fazla daha dogrusu bizim tanimamiz

• abartmışsn ispanya hernkdr dünya futbolnda ekol olsada sonuçta bu oyun her turnuvada rakipsiz olucak dye bişi olamaz !

0|0
    0|0
    • ispanya sadece bir örnekti, yarı finale çıkan takımların arasında sadece brezilya işe yarar

• olimpiyatlara verdikleri önemn göstergesi brezilya

• Olimpiyarda o ilkenin genç oyuncuları mücadele eder sen iş xaviyi ineastayı casillası gördünmü orda

0|0
    0|0
    • bende onu diyorum, bu saçmalık değilmi, gençler turnuvası mı yapılıyor?

• benim en sevdiğim spor futbolken olimpiyatlarda izlemediğim 2-3 spordan bir tanesi futboldu.

• sana nedenini diğer yoruma söyledim eğer ronaldo messi gibi yıldızlı kadrolr olsaydı izlerdin diğilmi

• ben futboldan haz etmem, bence spor dali bile olmamali, pluton un gezegenlikten cikarildigi gibi, futbol da spor olmaktan cikarilmali.

bana gore dart bile futboldan daha iyi bir spor dali.

0|0
    0|0
  • futbolsuz spor olmaz...

olimpiyatlarda 23 yaş üsü sadece 3 futbolcu oynatabiliyorsun ...ispanyanın başarısız olmasının nedeni bu

0|0
    0|0
  • Adamlar daha yeni euro 2012 den çıktı. Zaten senede ebesinin nikahı kadar maç yapıyorlar. Bi de olimpiyat zırvalığıyla mı uğraşsınlar. Daha prestijli kupalar öncelikli adamlar haklı.

0|0
    0|0
    • olimpiyatlar demek her spordan en iyilerinin yarışması demek değil midir?

• anlıyorum, sadece olimpiyatlarda daha kalite futbol izlemek istiyorum

• onu unut işte. kaliteli futbol şampiyonlar ligidir. ne avrupa şamp. ne dünya kupası.

şampiyonlar ligi izlersin benim gibi diğerleri tatmin etmiyor çünkü. olimpiyatları hiç söylemiyorum :)

• Ben jordi alba'yı tanıyorum:)

Jessica Albanın yetmesi değil mi bu :D

0|0
    0|0
  • ispanya milli takımında kupa kaldırmayan oyuncu var mı adamlar takmıyor dinlensinler biraz

0|0
    0|0
Yükleniyor...