Buluşma yerine sevgilinizin biraz sınırlı ve gergin geldiğini gördünüz, bu durumda ona nasıl davranırsınız?

Buluşma yerine sevgilinizin biraz sinirli ve gergin geldiğini gördünüz, bu durumda ona nasıl davarınsınız ? Yaklaşımınız ve tavırlarınız nasıl olur ?

0|0
19|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Sebebini sorarım söylerse konuşuruz.Söylemek istemzse bende sessizleşirim keyfim kaçar konu değiştiririm kendimden bahsederim kafasını dağıtmaya çalışırım. Sakinleşince nasıl olsa anlatır.

0|1
    0|0
  • Sessiz kalırım,yatıştırmak için bir şeyler yaparım,biraz kendi haline bırakırım.

Üstüne gitmemek lazım.. İnsanız,olur böyle şeyler..

0|1
    0|0
  • şirinlik yaparım ne olduğunu sormadan önce sonra morali düzelince sorarım :D

0|2
    0|0
  • nolduğunu anlamaya çalışırım sıkboğaz etmeden

0|1
    0|0
  • ne olduğunu sorarım

0|0
    0|0
  • olabildiğince sakin olurum..ne olduğunu anlamaya çalışırım..o anlatana kadar bir şey sormam..

0|1
    0|0
  • kısık sesle konuşurum nolduğunu sorarım hala sinirliyse ztn susarım

0|1
    0|0
  • sebebini sorarım eğer söylerse anlayış gösteririm ama söylemezse acaba bana mı sinirlendi d,ye düşünüp bende gerilirim

0|0
    0|0
  • ne oldgunu sorarım dırek baktım cok sınırlı sakınlesmesını beklerım

0|0
    0|0
  • sessiz kalır.. gözlerine bakarım napıyım çatmasın dimi?

0|0
    0|0
  • Ne kadar suratsızsın gidiyorum ben derim

0|0
    0|2
  • Sevgılım neyın var?Kim senın o tatlı canını üzdü.Anlatmak ıstersen herzaman dınlerım derım yanagını öper sarılırım.

0|0
    0|0
  • Noldu be? derim

0|0
    0|1
  • Neye sinirlendiğini öğrenmeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • Önce yine gülümserim hoşgeldin falan hayırdır gergnsin bi sorun mu var ? diye lafa girerim..

0|0
    0|0
  • İmaj mı çiziyor bu aklınca, derim.

0|0
    0|0
  • Hiçbişey keyfim kaçar benim de bir sevgilim dahi yok

0|0
    0|0
  • aşkım nolduğ derim oda yok bişey bilmem ne tripli hallere girer :/

sonra ona bütün sevgimi gösteririm keyfi yerine gelir ilgi görünce şımarıyor zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ne var la derim ne oldu derim suratın sirke satıyor derim

1|0
    0|0
    • ciddi misin ?

• eee ne yapayım güldüreyim diye takla atacak halim yok keyfi yoksa buluşmayalım desin 40 kişi ile ugraş gel birde hanım efendinin suratını cek yemezler aga

• Kızlar Çok Konuştukları İçin,Kavgaya Yer Aradıkları İçin,İyice Sıkarlardı Örnek Sen Artık Beni Sevmiyosun Ondan Sinirlisin,O Sinirli Halinizle Bile Hönkkk Derdiniz..

0|0
    0|0
  • Ne bu surat der döverim

0|0
    0|0
Yükleniyor...