Fenerbahçe 1 Kayserispor 2 Düşünceleriniz neler?

Son 3 maçta 2 beraberlik 1 mağlubiyet alan Fenerbahçeyi nasıl buldunuz Balıkesirspor maçında çıkışa geçerlermi? Beni şaşırtan nokta bu maçta penaltı verilmedi şaşırdım hedef 1 milyondu oysaki?:) Şaka bir tarafa çokda önemli olmayan bir maçtı bana göre yarın bizde yenilirsek üzülmem kupa hedef değil lige odaklanmalıyız.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Iyi olan kazanmis

0|1
    0|0
  • komik olduğunu mu zannediyorsun Fenerbahçe yense bu soruyu sorar mıydın :)

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• neredeyse takımın tamamı gençlerden kuruluydu bende dört gözle bu gençleri izlemeyi bekliyordum. neredeyse heyecandan öleceklerdi. birkaç tanesini beğendim inşallah daha iyi olurlar. A takıma 3 oyuncu çıkarabilsek süper olur. ismail hocada yenilsek bile gençlerden vazgeçmeyeceğim dedi kendisini bu kararından dolayı tebrik ederim.

0|2
    0|0
    • ayrıca bu serkan çınarı hakem diye kim görev veriyor sahaya çıkarıyor anlamak mümkün değil çok salakça kararları vardı. ayrıca yan hakem yine yedi bir golümüzü

• @Bendiss hedef 1 milyon penaltı:))

• Bu hakemler var ya hepsini kovacaksın böyle şey mi olur. Hani fener gol atmadan bitirmiyorduk noldu şimdi :ADSADASDASDASDAS

1|1
    1|0
  • Penaltı verilmedi ondan böyle oldu hep neyse balıkesire saklıyolar demek ki kontejanı

0|1
    0|0
  • İsin gücün Beşiktaşla fener olmuş :) kupada çok sürpriz olacak

0|1
    0|0
    • Ne alaka anlamadim? Besiktas ve fener konusunda senden iyi olamam bazen gizli fenerli oldugunu dusunmuyo degilim :))

• Size küstü :) emreye söylenenler daha güzel

• Gzl degil aslindada haketmiyoda degillermalesef.

• O kalecinin yediği gol tartışılır. Şimdi damlıycaklar yok şike mike diye. Kardeşim hep böyle göller size mi denk gelir. Niye Gs ya da bjk de böyle birşey yok. Bütün goller hep son dakika ya da devre arası vakitlerinde gelen goller.

0|1
    0|0
  • Yahu saçmalık :) Saçma sapan bir maçtı

0|1
    0|0
  • Yedek ağırlıklı genç çocuklarla çıktı Fener. Türkiye Kupası'nın hiçbir cazibesi kalmadı. Bu işe el atılmalı. Fener'in son dakikada golünü yedi hakemler gibi geliyor bana, ofsayt yoktu sanki ama bir daha görmem lazım.

0|2
    1|0
    • Osayt gibi geldi banada bnmde gormem lazim ama. Bkldgmden daha tecrubelilerle cikti aslinda egemen alves hasanali selcuk topuz webo mert 7 oldu 4 tanede genc normal hatta az bile ins biz yarin ful yedek cikariz bncede degeri kalmadi bu arada kayseride yedek baya vardi.

• Egemeni sayma adam 45 dakikayi zor cikardi nefes almakta zorlaniyordu. E diğerleri de yedek oyuncular hep. Topuz kulübede oturmaktan paslanmış zaten :) Ful yedekle de çıkılmaz. İlk 11'de fazla şans bulayan oyuncular oynar kupada.

• benim icin bir degeri yok bizde ful yedek cikalim :)

Yükleniyor...