Siz hangisini yapardınız...

bir ilişkide sorunlar olduğunu düşündüren birçok şey varsa aklınızı kurcalayan yanıtsız sorular warsa ve bunlar ciddi sorunsa karşınızdaki insan da sorunun üstesinden gelmeyi bir çakal gibi beceriyorsa ve bunları konuşmak için ortam yoksa çlşıo yoğunsa oturup bu sorularla içiniz içinizi mi yerdi yoksa müsait olduğu zamanı (bu süre 10 gün olabilir) mı beklerdiniz?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• warsaa yooksaa beceriyosaa kaçıyosaa ediyosaaa rabiosaaa:P masal tadınde özetlemişsin ;) adam çakalsaa el mahkum bekliceksin

0|0
    0|0
    • iyi kıvırıyo ewt ne diyeceğini iyi biliyor.ben çözemedim bu insanı sanki hiçbişeyini bilmiyomuşum gibi.

Erkekler Ne Diyor 15

• Ortada cevap bekleyen ciddi bir sorun varsa ve bu soruya kaçamak cevaplar veriliyorsa. Oturup düşünmek gerek acaba neden böyle oluyor diye. İlişkinin gidişatına da yön vermek gerekebilir.

0|0
    0|0
    • ayrılmak gibi mi

• Bu kaçamak cevap aldığın konu nedir önce onu bilmek gerekir evet ayrılık veya hayır ayrılık değil demek için. Mesela beni hiç sevgili iken aldattın mı diye sorduğunda kaçamak cevap veriyorsa insan şüphelenir ve evet ayrılman gerekir diyebiliriz.

• 2 hafta beklerdim

0|0
    0|0
  • On gün değil aylarca tutarım içimde. ilişkide düşündürüp can sıkan şeyler çözülmediği zaman içten içe biter o ilişki.

0|0
    0|0
    • diyorum canımı sıkan şeyler var senle ilgili ama bunu şimdi değil sonra konuşalım diyorum oda ne oldu yine tamam sonra knşlm diosan snra knşlm dior.merak bile etmiyor

• umarımmm

• bu soruyu ona sorardım :D Napim diye :D

0|0
    0|0
  • mıçına tekmeyi vurup yollardım :// be free be happy

0|0
    0|0
  • Sal gitsin onu izle çaktırmadan aptala yatarak ve sonra bas onu :)

0|0
    0|0
    • nasıl yani tam anlamdm:)

• Yani tedirgin eden şeyleri görme şüphelenmiyomuş gibi davran salağa yat haklıysan şüphende iyice azıtacaktır ve açık verdiğinde baammm :)

• bu kdr üzülürken hiçi bişi olmamış gibi davranmak çok zor

• Sana ayıracak zamanı yoksa sen hala neyi düşünüyorsun.

0|0
    0|0
    • kötü şartlarda çalışıo yoğun die ama bana vakit ayırmıyor ewt 3 güne bi 5 güne bi arıo

• aldığım karar bugün öyle hklsn.isteyen her türlü arar.bn aramıcam o ararsada kısa kısa cvb vericem.koşacak mı ondan bile şüpheliyim

• Arkadaşım nihai karar senin ama bu güzelliğine ve tatlılığına rağmen aramıyorsa, bu kadar odunsa zaten peşinden koşma. Hayırlısı olsun senin için

• Bencee hemen bir sigaraa yakk :)

0|0
    0|0
  • 3 Kez BOŞA BOŞA BOŞA.

0|0
    0|0
  • aman sabahlar olmasın

0|0
    0|0
  • Beklemeyi,Bekletilmeyi Sevmem...

0|0
    0|0
  • senin iş zor bayaği

0|0
    0|0
  • Sabır zafere giden yoldur.

0|0
    0|0
    • bnde öyle düşünüorm ama yıpranan da ben olacağım

• Doğrudur. Şimdi nutuk atar gibi fetva vermeyeyim. Zeki birine benziyorsun. Yardıma ihtiyacın yok diyorum.

• zekiliğimi mantığımı ilk defa kaybettm aklım başıma gelmeye başladı herşeyi bi şöyle düşününce bklm hyrlısı

• beklemek ancak düşünemeyen insanların işidir

0|0
    0|0
  • beklerdim .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zamn en iyi ilaç her zamn bu söylerim evt birz bekleyp mantıklı düşünmek en iyisi ilişkideki sorunların çözümü için mesela sevgilimle bn 15 gün görüşemycez sadece telefonla onla ne kadar iyi olursa ilişkinizin temeli sağlamsa sorunlar sizi yıpratamaz sorunların sizi yıpratmasına izin verme

0|0
    0|0
    • biz uzaktayız ztn ve işi gereği yaklaşık 1 aydır çok az görüşüoruz.sorunlar o kdr büyüdiki gözmde konşmak istesem ona ulaşamıyorm bile umarm sizinkiside iyi olur

• bızımkısı ıyı gıdıo su aralar bzen mesajlarıma gec cevap verıyor mesela su anda 20 dk dır cevap beklıyorum bakalım ne zmn cevap verecek aa cevap verdi nese bira zgec yazcam yorumumu kusura bakma canım ılıskılerde mesafe onemlıdır bırbırıne dha cok baglanırsın ozlemle onu beklersın her gun defakarce senı cok ozledım dıe mesaj atıo dk bası bnı ne kadar sevdgnı soyluyor kavusmamıza 13 gun kaldı dha cok yaa...

• beklerdim bazen mesajda veya tlfda bazılarını konusurdm

0|0
    0|0
  • ara sor o gelmiyorsa sen git.

0|0
    0|0
    • gitme imkanım yok arasam açmıo mesaj atsam cvb vermio şuan şanlıurfa sınırında bana ayırabileceği bir saati yok

• napıyo sınırda

• suriyeyle ilgili askeri sewkiyat yapıldı ya

Yükleniyor...