Spor yapiyorum ama gobegim erimiyor:((?

merhaba arkadaslar ben duzenli spor yapmiyorum cunku cok odevim var ve okulum cok onemli bazen vakit olmuyor, spor icin ama spor yaptigim halde hic bir fark goremiyorum, gobegim erimiyor. Kafayi yiyecek haldeyim, gerekirse rejimde tutarim ama lutfen bir fikir verin

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• göbeği eritmeye yönelik sporlar yap. yani mekik olabilir mesela

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sekerlerin hicbir turunu alma meyve sekeri dahil. karbonhidrat azalta bildigin kadar azalt. Yagida azaltmaya calis. Sporu duzenli yapamiyorsan bence kendini biraz zorlamalisin cunku zorlarsan enerji yikimi 2 gune yakin suruyor. Tabata antremanin felsefesini arastirmani oneririm. kisa zamanlarda bu sekilde antreman yapabilirsin ama cok zayif haraketlerle ve daha az tekrar ile. Cunku bu antreman profesyonel sporcular icindir.

0|0
    0|0
  • ya bu kadar mutsuz olma bence mutlulukla yapmaya calıs hayatta her zaman dogru yaklasmak cok onemlı olaylara olaya bı beyfendının gozunden bakıosan bazı erkekler cok sever toplu bayanları olaya yaklasmayı bılmelısınız..

0|0
    0|0
    • haklisinda, bu sene yaz mevsimine biraz olsa eritmem lazim, cok zor zaten cok ta stresliyim bu aralar kesin bundan dolayi fark edemiyorum

• ıste bole yaparsan olmaz yaza formda gırmek herkesın dılegıdır formda hıssetmeyenler kendını ama bunu takıntı halıne getırmeyınız lutfen dıkkat edınız..

• Düzenli beslenme ve sporla erir

0|0
    0|0
  • Six pack yapmayı denedin mi? Telefon için uygulamaları var tavsiye ederim. bir çok kız arkadaşım bu şekilde inceldi kilo verdi

0|0
    0|0
    • peki saol, cok zor ya,

• Atladigim da

• Düzenli seks yap o halde. Hem terler kilo verirsin, hemde çok rahatlarsın.

• Az göbeğin varsa. Yakışmıştır sana ama ila göbek gitsin diyorsan az beslenmene dikkat et ve karın bölgesini çalıştıracak şekilde sporları tercih etmeye bak ve cok acıkmışlen birden yemeğe yuklenme azar azar farklı saatlerde karnını doyur

0|0
    0|0
  • seks iyi gelir çok ciddiyim eritir özelden gelebilirsin haha :D

0|0
    0|0
  • Spor yap göbeğin erimesi için yarım mekik çek günlük aksatma

0|0
    0|0
  • göbeğini eritmek için hergün düzenli olarak koşmalısın

0|0
    0|0
  • o zman boşver yapma kendine eziyet yapma :D

0|0
    0|0
  • Kosu ve mekik isim spor ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mekik canım benim mekik çek. ya da diyet te yapabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...