Gaylerin sanata yatkın olduğunu fark ettiniz mi?

geyler sanata yatkın.memur olanlarında bile bir estetik algı var.lezbiyenler hakkında genelleme yapacak kadar gözlem yapmadım ama eşcinsel erkekler bana öyle geliyor.nedir bu estetik kavramının gelişmesinin nedeni?

(mesela hazırcevap olmayan gey tanımadım sanırım.)

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• hepsi birer Tanrısız hırbo..

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Sanatçı bilincinin derinliklerinde, tehlikeli kıyılarda yüzer. Kimsenin sorgulamaya, düşünmeye, irdelemeye cesaret edemedikleri şeylerle ilgilenir. Buna paralel hareket edersek ve eşcinsellerin de kendi içlerinde tabuları yıkmış olduklarını olduklarını düşünürsek bir sonuca varabiliriz..

Cevizlikibir de gayet mantıklı konuşmuş. Kendine yabancılaştığın bir ortamda içe dönüş kaçınılmazdır.

0|0
    0|0
  • sanatsal ve estetik yatkınlık biraz daha dişil özellik gibi.

0|0
    0|0
    • katılmıyorum.ressamları ve yazarları ve yönetmenleri ve fotoğrafçıları ve şairleri düşün.

• hepsi öyle demedim zaten , sanat estetik genelde kadınsı duygularla ortaya çıkar ve erkekler de ilgilenebilr. Benim bahsettiğim aşırı dişil karakter göstermeleri. mesela modacı erkekler zamanla kadınsı akrakter kazanıyorlar.

• sevişmek sanattır yani doğaldır bence sevişirken temas edilecek nokta seçimlerini iyi ayarlamak gerekebilir denemek lazım yani denemeden bilinmez ://

0|0
    0|0
  • Yüzlerce geyi yakından tanıdın ve bu sonuca vardın he mi? Tespit üstüne tespit sıçılmış. Daha fazla dayanamicim.

0|0
    0|0
    • yüz olmuş mudur bilmiyorum ama dedikodu da yapıyoruz.

seni i*ne düşmanı metalci:(

• Evet farkettim. Böyle müşterilerim var. Çok hassaslar ve en ufak şeyi kafaya takarlar. Saf görünürler ama beyinlerinde 40 tilki dolaşır. Ayrıca borçlarına da çok sadıktırlar.

Not; Asılıyorlar ama yüz vermiyorum:P

0|0
    0|0
  • Ehem ehem hazır cevap arkadaşlar buyrun size söylemiş arkadaş :D

0|0
    0|0
  • yanlış gözlem. estetik bir göze ve beyne sahip olmanın gaylıkla alakası yok. size katılmıyorum.

0|0
    0|0
    • yanlış gözlem diyemezsiniz.özellikle bu cümlelerle homofobik bile çıkabilirsiniz:)

• acabı ailenizin kökeni taşra olabilir mi ? insanlar genelde sevmedikleri geçmişlerinden kaçarlar, reddederler ?

• anlamadınız,ziyanı yok.

• Büyük konuşmak gibi olmasın ama işim olmaz onlarla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• daha özgür düşünebiliyorlar kendilerini sınırlandırmadan sanatta da sınırlama olmaz bundan kaynaklanıyor olmalı.hazır cevaplıkları konusunda da haklısın bende hiç hazır-cevap olmayanını görmedim.lezbiyenler hakkında da öyle gözlemlenmiş bir yorumum yok..

1|0
    0|0
    • yani egemen kimliği benimsemeyenler sanata daha mı yatkın olabilirler?

adı ne olursa:heteroseksüellik,cumhuriyetçilik( :D),türklük,egemen dincilik...

hmm?

• belli kalıpların içinde yaşamak yaratıcılığı engelliyor bence.mesela bir kadın genel olarak feminen bir yaklaşımla bakabilir ama biseksüel bir kadın iki farklı açı yakalamış olur.biraz algıda seçicilikten kaynaklanıyor.bir biyolog ilk önce kendi bilgileri dahilindeki biyolojik şeyleri algılar...

• ötekileştirilmeleri onları daha çok kendi dünyalarına yönelmelerine yol açıyor zaten toplum kurallarını reddediyorlar hazırcevap olmaları da belki kimseyi sallamadıklarıyla ilgili olabilir.

geçen twitterda bi yazı görmüştüm.aynen kopyalıyorum.

"Bir ülke düşün ki, sevdiğin insanların %95'i, seni aslında gerçek fikirlerinden bihaber olduğu için seviyor."

straightler daha çok kamufle ediyor kendini.

1|2
    0|0
Yükleniyor...