Sizce Trabzonspor'a hakkettiği kupa verilmeli midir?

mahkemenin kararıyla ve gerekçeli kararın içeriğinde de belirttiği gibi şike yaparak trabzonsporun önüne geçmiş bir takım.Burda ts nin kupası verilmeli midir?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şike yaptığı tescillenmiş bir takım hala kupayı elinde tutuyorsa o takıma da, Federasyon'a da yazıklar olsun.

Kupa Trabzonspor'un hakkıdır. Ortada gaspedilmiş bir hak vardır.

1|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle verilmelidir vermezlerse de haram olsun son kupaları o olsun inşallah

0|1
    0|1
  • Adalete güvenmiyorum.evet. Bunun sebebii tek futbolla değil, örnekleri çok var arkadaşım.

Şike yapıldı ama sahaya yansıtılmadı ne demek? Evet o gerekçede şampiyon olduğumuzu yazıyor bu durumda kupa bizde ?.

Biz madem şike yaptık, kupa alınsın evet.

Fakat alınan kararlarda tezatlık var. Şikeyi biz kendi kendimize mi yaptık ? Neden tek suçlu Fenerbahçe ilan edildi ? Ya da şu yönden bakalım, Etik kurul, şike yok.

Uefa, sike yok.

Tff, sike yok.

Bilir kisisi bile olmayan mahkemenin kararı ise sike var ? Nasıl oluyor da kasamızdan tek kuruş bile şike yapıyoruz?

0|1
    0|0
    • Nasıl oluyor da kasamızdan tek kuruş çıkmadan şike yapıyoruz?

• şike konusunu tartışmıcam. adalete güvenmiyorum. fakat at gözlüğüyle bakan insanlardan da değilim şayet şike varsa kupa alınmalıydı bizden.

Fakat dediğim gibi şike karşılıklı yapılan bir iştir. Biz maç aldıysak onlar da satmıştır. Tek sorumlusu Fenerbahçe olmamalıydı.

• hak yerini bulsun gerisi mühim değil

• dun kupanin Fenerde kalacagi kararlastirildi. hâla nesi verilecek sapini verebiliriz. sike meselesini cok yazdim burda oraya girmicem.

0|2
    1|1
    • dün derken?mesela sana dün mahkemenin gerekçeli kararının 7. maddesini yazıyım

.Fenerbahçe, şike ve teşvik eylemlerinden haberdar dahi olmayan teknik adamının ve çoğu futbolcusunun emek ve çabaları yanında, sanıkların üstün (!) gayretleri sonucu Trabzonspor ile aynı puanda olmasına rağmen ikili averaj üstünlüğü ile ligi şampiyon olarak tamamlamıştır.

ne o yoksa Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerine güvenmiyomusun?

• versinler tabesü

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• al sana kupa link link

0|0
    0|0
  • Verilmelidir.

0|0
    0|1
  • Trabzon da şike yaptıysa lig iptal edilmeli şayet şike yapmadıysa Trabzona kupa verilmeli.mahkeme 6 maçta şike vardır diyor federasyon böyle bir karar veriyor.Baştan beri söylüyorum Trabzonun yeride olsam ligden çekilirdim

0|0
    0|0
  • Trabzonspor'un hakkıydı

0|1
    0|1
  • Üzülmeyin lan, söz Aziz Yıldırıma söylicem, tenekesini yaptırıp Kargoyla Sadri Şenere yollasın :) hatta extra bi kaç tane daha yaptırsında, Galatasarayla Beşiktaşta üzülmesin :)

ahaha...komiksiniz lan :)

0|0
    0|0
  • Bence o kupa rafa kalkmalı hiç bir takım haketmedi.

0|1
    0|0
  • bence verilmeli

0|0
    0|0
  • burası Türkiye burda haklı olan güçlü değil,güçlü olan haklıdır

0|0
    0|0
  • kesinlile

0|0
    0|0
  • maketini versinler sadri'ye