Özünü yitirmiş bir millet yok olmaya mahkumdur, doğru mu?

özünü yitirmiş bir millet yokolmaya mahkumdur bugün aynaya baktığımız zaman hangimiz giyim tarzımızda kafa yapımızda özümüzü buluyoruz,bu milllet üzerinde asırlardır süren maneviyatını çökertme özünden uzaklaştırma cehaletin karanlıklarına mahkum etme politikaları kendini gösteriyor bu işler bir anda olmuyor yavaş yavaş sindire sindire bir bakmışsın bir ingilizden amekalıdan farkın kalmamış seni sen yapan bütün değerleri yitirmişsin bunun adı kültür emparyaliz mi?düşünceleriniz?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Milletler etkileşim içerisinde gayet normal bu bende özümüzü kaybetmeme taraftarıyım ama özümüz dominat bi profil çizemiyosa ve gelişen teknolojiye ayak uyduramıyosa bu benim sorunum değil.Hem kaldı ki senin benim özüm mü var?Hepimiz insanız bizim özümüz onların özü diye bi tabu olmamalı.İnsanın asıl özü bu düşünce olmalı.

0|0
    0|0
  • milletler yok olsa ne güzel olabilir di mi

1|1
    0|0
  • Türk Milleti de geçmişiyle övünüp duracağına, oturduğu yerden ahkam keseceğine dış güçlerdeki adamlar gibi kafayı çalıştırıp Türkçeyi dünya dili yapaydı o zaman.Dünyayı yöneteydi.

0|0
    0|0
    • Zulüm ile mi yapsaydı? Evet, bir zamanlar Dünya'yı da yönettik, şimdinin Süper gücü Amerika biz zamanlar bizden izinsiz Akdeniz'de gemi yüzdüremiyordu.

• Geçmişe mazi derler.Geçti gitti izin alamıyorlardı ama adamlar geçmişten ders çıkarttı ve şimdi ise yönetiyorlar.Helal olsun diyorum.

• Doğrudurdoğruu

0|0
    0|0
  • doğrudur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• işte budur 5*

0|0
    0|0
  • yardır gitsin..

0|0
    0|0
  • Bir pehhh de benden.Öz geri kalmışlıksa,matbaaya günah diye normalden yıllar sonra onay vermekse,fesle kara çarşafla gezmekse,subayların kafasını kesip şıhlık ağalık peygamberlik taslamaksa ben gavurum buyrun gelsin eksiler.Soyumuzu bu kadar önemsemeyin o sürekli herkesin çamur attığı mason dediği (sana demiyorum genel) önder olmasaydı elle pilav yiyen Araplara tapıyordu bu halk.

0|0
    0|1
    • Aleviler de hazreti Ali'ye tapıyorlarmış diye duydum. malüm o da arap. acaba doğru mu kardeş ?

• Araplar ne kutsaldır ne de uludur.Peygambere taparsın ama bir millete asla.Bu ülkedeki gerikalmışlık Arap dünyasına duyulan aşktan ötedir.Adamlar o çağlarda dünyanın en pis ve sapkın kavmi olduğu için din onlara verildi ama millet Arap aşağı Arap yukarı diye gezinsin dursun hala.Beyin bedava.

• Amerikalı ,ingiliz gibi olsak iyi.. Yakında irak gibi olacaz..İnternet kısıtlanmış ..Ekonomi ile uğraşmayıp kurtajla ilgilenen devlet büyükleri vs vs..Uzar gider..

0|1
    0|0
  • Kesinlikle,Şimdi Türkiye'de,Ne Mutlu Türküm Diyene Diyemiyoruz,Ama Ne Olursa Olsun Milliyetçilik Yaşayacak,Turan Devleti Kurulucak...

0|0
    1|0
  • özünü yitirmiş bir millet yokolmaya mahkumdur

0|0
    0|0
  • Pehhh

0|1
    0|0
  • doğrudur

0|0
    0|0
  • özüne dön RONALDO !