Kapat

Sevdiğiniz kızın sizle aynı takımı tutmadığını öğrenince o kızın sevginizi kalbinizden kazır mısınız ?

Takım mı önce gelir,yoksa sevilen kız mı.Bence her zaman takım önde gelir takım seni asla bırakmaz,trip yapmaz,yalan söylemez,bekletmez,gıcık etmez,değişik hallere girip abuk subuk davranmaz,sadece tek beklediği onun sevdasından vazgeçmemendir.Ben ultrAslan üyesiyim.Yetkim az-çok var.İlk aşık olduğum kız beşiktaşlı diye onunla bir daha konuşmadım.Fazla holiganım zaten onu biliyorum ama bence gerçek sevgi takım sevgisi.Karıncaz ezmez şevkiler,optikler,alpaslanlar,aykutlar,özgürler.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• ciddimisin :)))

ya ilerde cocuklarin olunca ..

onlar kendi dusunceleri olcak sana katilmazlarsa

sen evlatliktanda red edersin gibime geldi :))

0|0
    0|0
    • Allah göstermesin arkadaşım.Onları babaları gibi CİMBOMLU YAPACAĞIM.Ama zaten İTALİA'YA YA taşınıyorum.Orda evleneceğim inşallah.Herkes yapmacık,menfaatçi burda.Sağol arkadaşım.Gülümseyip,içten konuştuğun için

• ben cimbomlu değilim :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• takım için sevgilisinden ayrılan kişi zihinsel hastalıklıdır bence :) olur mu öyle şey ya :D

0|0
    0|1
  • Böyle bir şey için kazırsa kazısın çokta tın :))

0|0
    0|0
    • resmini koyamayacak kadar olan bir insana kim kazısın kazımasın.Yok lan kanka sen adamımsın ;)

• Kalbim kolay kolay kırılmaz çünkü o kadar küçükkü içine zar zor sığıyor insanlar teşekkür ederim sende aynen devam :))

• Tamam la överken saçma kelimeler kullanma anladık gidiyom ben belki yarın belki yarındanda yakın başka sorunda görüşmek üzere :)

• Nefes alıyor mu?

0|0
    0|0
  • S*ktiret sen seç bak onu :D

0|0
    0|0
  • annen babanda aynı takımı tutuyorlardır herhalde yoksa senin düsüncenle dogmaman gerekiyor insallah birgün hangi takımı tuttugunu bilmeden bir kıza asık olursun o da senin takımı tutmuyor olsun o zaman bırak da göreyim seni sen daha gercek askı tanımamıssın ki konusuyorsun böyle sacma sapan...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben bir aşırı koyu Beşiktaşlı olduğum halde en sevdiğim insan aşık olduğum kişi galatasaraylı hatta aramızda çekişme olması bile bana zevk veriyor :D

0|0
    0|1
  • gerçekten böyle mi düşünüyorsun peki aşık olduğun kişinin başka takımı tuttğunu öğrenince onunla ayrılmanın ırkçılıktan ne farkı kalıyor? insanları tuttuğu takıma göre yargılayamazsın peki şöyle diyelim hadi evlendin ilerde çocuğun başka takımı tutarsa evden mi atacaksın? doğru söylemişsin takım seni bırakmaz trip yapmaz vs. ama şöyle birşey de var tuttuğun takım sana yemek yapmaz,ev işlerine yardımcı olmaz,seninle evlenip sana bir evlat dünyaya getirmez,hastalandığında sana bir tas çorba yapmaz .fazla holiganım diyorsun deplasmanlara da gidiyorsundur o zaman e diyelim kavga çıktı takımına biri birşey söyledi eminim ki kavga edersin onunla peki vücüdünda kalıcı bir sakatlık veya başka birşey olursa o takım sana ve ailene ölene kadar bakar mı? bunları düşün karar ver derim

0|0
    0|0
    • reis güzelcene düşüncelerini açıkladın bende açıklayayım.Babam GALATASARAY'IN ilk amigosunun yanında yetişti 4 fenerliyi kayıktan attı,gazetede resmi bile var 70'lerde Çok olay yaşadığı için beni tribünden uzak tutmaya çalıştı.İlk 5 yaşımda GALATASARAY-A.C.MİLAN maçına gittim.Sonra 12 yaşına kadar ara sıra olsa da 13 yaşında deplasmana giden en genç adamdım.Birey dershanesinden kaçıp 8.'inci sınıfta pankart asıyordum.Ben GALATASARAYA O KADAR AŞIĞIM ki musalla taşımı bile sarıkırmızı yaptıracağım

• haklısın ne diyebilirim ben 22 yaşındayım benden büyüksün anladığım kadarıyla bende 2-3 yıl once holigan taraftardım deplasman kaçırmazdım arkadaşıma ders çalışmaya gidiyorum diye deplasmana giderdim ama o hayat değil hep yol hep yol filan sonra birgün bir deplasmanda başıma birşey geldi 1 ay yataktan çıkamadım kimsede gelip arayıp sormadı o zaman dedim kendi kendime aga bu işi sonu yok diye ha ama saygı duyarım kendi tercihin dediğin gibi ben sadece fikrimi söyledim

• yok abi 18 yaşındayım erken başladım doğru.Bu yaşta belki de 30-40 yaşında ki 20 GALATASARAYLININ toplam gittiği maça gittim.hentbola hatta yüzmede bile davul çaldık :D:DD

• takım seni bırakmaz ama yenilir kötü oynar :))) Neyse tabiki sevdigim kız çok koyu fenerbahçeliyim en kötü günümde aç kaldım ama kombineyi aldım sorun değil ama takım için kızı sileceksem yemişim adamlıgımı...

0|0
    0|0
  • Takım tutmuyorum ki :/

0|0
    0|0
  • İlk kez böyle saçmalık duyuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...