Sizi merak ediyorum da

Bazen herşeyden sıkıldığınız oluyo mu ? Herşey belli sonuçta çocuk ol okula git o bitsin üniv. kazan sonra iyi bi meslek sahibi ol iyi biriyle evlen çocukların olsun bunları düşünmekten sıkıldığınız oluyo mu herşey çok basitmiş gibi görünüyo ama değil daha değişik bi hayatınız olsun istiyo musunuz ya da yapmak istediğiniz başka şeyler var mı ?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden çok takardım kafama, sonra bir gün herşeyin okul eğitim hayat hırs yani hepsinin boşun olduğunu anladım. Şimdi keyfe keder yaşıyorum. Üzmüyorum kendimi hiç bir şey için

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Bazen çok anlamsız bir şekilkde herşeyden sıkıldığım bu hayat böyle hep sıkıcımı geçecek dediğim anlar oluyor. GEçiyor kendiliğinden ama olan da bana oluyor.

0|0
    0|0
  • tabiki. biraz aksiyon olsaydı hayatımda sorun olmazdı. bazen benimde aklıma geliyo okul biticek iş sahibi olcam evlencem ee? sonra nolucak. bu kadarmı yani? devamında noluyo? falan gibi sorular işte

0|0
    0|0
  • Kac cocuk bakiyorsun? Ne kadar kira veriyorsun?

Faturalar kabarik mi? Sosyal hayatina zaman ayirabiliyormusun?

Aksam evde ne pisecek? Cocuklarin sutu var mi?

Bankalara ne kadar kredi borcu oduyorsun?

0|0
    0|0
  • ben yeni bir hayat çizmeye başladım bile :P

sizlere başarılar o kadar şeye sahip olacaksınız ama sonunuz toprak olmak olacak

0|0
    0|0
    • Neymiş çizdiğin hayat çok merak ettim şimdi :D senin sonununda denizin dibi olmayacağına göre ?

• öncelikle mal gibi yaşamayı bırakırsın, eskiden insanlarla konuşmaya bile utanırken değişirsin artık 20-30 kişilik grupların arasına dalıp hepsiyle tanışabillirsin, bol bol seyehat için CS sitesine üye olursun sana yabancı insanlar gelir sen onlara gidersin sonra okuduğun şehir sıkıcı gelir üniversiteyi bırakırsın istanbul hayallerini süslemiştir %100 ing bölüm istersin cafeye bile gitmezj-ken discolardan çıkmazsın fala n falan

• dünya turu

0|0
    0|0
  • Bazen o kadar çok sıkılıyorum ki hiçbirşeyden tat almıyorum

0|0
    0|0
    • Bende bunları düşünce herşey çok sıkıcı geliyo neden yaşıyorum ki diye düşünüyorum

• Ünlü bir aktor olmak .P

0|0
    0|0
  • Denizciğim arkadaşlık kabul etmiyorum , burdan sor anlatayım :)

0|0
    0|0
    • Garip olarak yaşadığın hayatını merak ediyor işte neler yaptın ? :))

• Kötü bişey dönmüyo burda kusura bakmayın yine de cevap için teşekkürler :)

• Rica ederim:)Olur böyle şeyler :D

• Benim hayatım çok değişik:)

0|0
    0|0
    • ne gibi ?

• Yaşadığın şeyleri bizimle paylaşmak istemez misin merak ettim bende yükseklisans için yurt dışı düşünüyorum belki bana bi öncülük etmiş olursun :))

• :) o kadar çok şey var ki:)ayrıntılı sorsan anlatırım:)

• Dünya dediğin bir oyundur zaten :)

0|0
    0|0
  • Bahsettigin hayatin icine gir bak bakalim basit mi:)

0|0
    0|0
  • ÖNÜME ABRAHAMOVİÇİN zenginligini koysalar diger tarafada ölümü koysalar %50 %50 kararsız kalırım

0|0
    0|0
  • Yakında Parayı Vurucam,OZaman Düşünücek Zamanım Olucak..

0|0
    0|0
  • evlendim çocuğum oldu şimdi nasıl boşanırızı düşünüyorum ben

0|0
    0|0
  • yapmak istediğim çok şey var

0|0
    0|0
  • Arada oluyor öyle ama az.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim için hiçbirşey ifade etmiyor hayatım. Ne kariyer sahibi olmak ne de evlenmek güzel olmak vs. Hiçbirşeyde gözüm yok. Ama yine de hepsi için zoraki uğraşıyorum yaşarken olmak de kötü cunki.

0|0
    0|0
    • Seninki dahada kötüymüş neden böyle düşnüyosn anlamadım üstünde büyük bi bıkmışlık var

• Yanlış ülkede yaşıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...