İlk aşkını hatırlayan kaç kişi var

arkadaşlar ilk aşık olduğunuz kişiyi hatırlıyormusunuz .ben 16-17 sene oldu hala dün gibi aklımda aklıma gelince o andaki kalp çarpıntısını bile hatırlıyorum sizde öylemi ve ilk aşkınız nasıl başlamıştı

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• ilk aşk değilde 8 yaşındayken karşı komşunun oğlu haber yollamış bana beni seviyomuş arkadaşlık teklif ediyormuş 9-10 yaşlarındaydı oda sanırım.. işin komik yani o zaten benim arkdaşım bende onu seviyorum demiştim meğerse biz sevgili olmuşuz benim haberim yok ablama söylemiştim bunu o anlatmıştı bana:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben de 8 ay önce ilk kez asık oldum

0|0
    0|0
  • ben bilmeden arkadaşım benim adıma çocuğun çıkma teklifini kabul etti tam 1.5 yıl çıktık bu yüzden ama toplasan 1 saat oturup konuşmamıştık çocuk aşırı utangaçtı elimi tutmaya yeltenmemişti bile :D

0|0
    0|0
    • ben ilk okul 1. sınıftaydım ben utangacımdan bütün kızlarla konuşuyordum ama aşık olduğum kişiyle dersle alakalı soru bile soramamıştım

• ben 6. sınıftaydım ya :D

• ilk aşkım hala yanımda:)

1|0
    0|0
  • hatırlıyorum :/

0|0
    0|0
  • oldum kutay dı ısmı

0|0
    0|0
  • nasıl yani 3-4 yaslarında mı asık oldun sen yasına bakılırsa öyle olmalı tabi buna ask denirse ben ilk orta okulda asık oldum kalben unuttum coktan ama yasadıklarım anılarım hala aklımda henüz unutacak kadar bunamadım :))

0|0
    0|0
    • 1. sınıftaydı 6 yaşındaydım yan masada oturuyordu bende başımı masaya koydum onu izliyordum bir ara göz göze geldik o an kalbim durdu sandım nefesim kesildi o olaydan sonra utanıp yüzüne dahi bakamadım

Erkekler Ne Diyor 8

• Hatırlammı be :) Ama açılamamıştım kıza gözümün içine içine bakıyodu ama bi kelime dahi edememiştim :) ne günlerdi be tatil günlerinden nefret ediyodum sırf okula gidip görmek için :) gülümsemedi mbak gene

0|0
    0|0
  • 5 yaşında kreşte

0|0
    0|0
  • hatırlamak için olması lazımdı herhalde :P

0|0
    0|0
  • Berat'tı İsmi,Mavi Önlüğü Ona Çok Yakıştırırdım...

0|0
    0|0
  • ben hiç aşık olmadım

0|0
    0|0
  • Ben 4. Siniftaydim onu ilk gordugumde ve hala onun pesindeyim

0|0
    0|0
  • unuttum hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • hatırlar gibiyim