Ben nasıl bir erkeğim ya?

Sevgilimin yüzlerce kişi peşinde koşar , bense onu parmağımı kıpırdatmadan tavladım , günde 7-8 tanışma teklifi gelir hepsini reddederim , hiçbir kızın peşinde koşmam , kimseyi elde etmeye çalışmam , etrafım tarafından çok sevilir , heryere davet edilirim bayanlar tarafından...Herkes benim gibi mi burdaki?

Güncellemeler:
Zirvede tek olunca neden aşağıdaki insanlar saldırmaya başlar anlamam:)Ama bu ortamda da aynısı oluyor gördüm :))

0|0
11|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ozaman Kızlar Soruyor ekibi olarak seni süperman olarak oscara aday gösterdik oylarınızı esirgemeyin bundan .. link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• aferim. Alkışlıyor muyuz madalya mı getiriyoruz gençler KS onur madalyasını getirin.

Herkes senin gibi deiiil genç deiiil yaa vah ki ne vah.

1|2
    0|0
  • İnanılmayacak bi durum yokki burada. Benimde çewremde war öyle bi insan. Kızlardada wardr böyleleri. Ama tabiki hemcinsleri tarafndan pek sewlmezler. Çewrelernde menfaat ilişkileri olağandır. Cokta mutlu değillerdr aslnda yada şöyle dym bizden extra bi mutluluğa sahip değllerdr. En yakınları onlara en fazla özenenlerdir. Ama kısmende gerçekten sewilenleri wardr. Bu benm görüşm tabi. Seni tanmyorum.

0|0
    0|0
  • uyan canım sabah oldu :)

0|3
    0|0
  • fazla özguven ıyı dııldır ama

0|0
    0|0
  • tamam size abartı gibi gelebilir ama değil... yazdığı her şey doğrudur... bi kaç yorum okudum koptum ya :D:D:D:D ama sizde bu kadar acımasız olmayın... dediği gibi zirvede olmaz zordur... ama zirve yalnızların olmuştur bu zamana kadar...

0|0
    0|0
  • Bulent ersoyunda sevgilisi var yani,?

0|3
    0|0
  • Böyle kendine öven tiplerden hiç haz etmem. İnan bana sana bakan kızlarda senın gıbıdır

0|3
    0|0
  • o ne özgüven o

0|1
    0|1
  • kendine özgüvenin çok maşallah

0|2
    0|0
  • çok coolsun adamım

0|1
    0|1
  • P E r f E C T

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• tabi ki herkes senin gibi dostum ne sandın? burası ks burada hepimiz bulutların üstünde yaşıyoruz, mühendisler, doktorlar,avukatlar milyon dolarlarla oynuyoruz , her istediğimizi elde ediyoruz hemde parmağımızı kıpırdatmadan paranın gücü sağolsun, biz böyle bir tarikatız işte aramıza hoşgeldin.

0|1
    0|0
  • atma frodo...

0|0
    0|0
  • Ayna karşısına geçip mast. da yapıyormusun ?

0|2
    0|0
  • Tipimi paramı ortamımı ıspatlarım dedin hadi seni bekliyorum ıspatla... Mesela mühendislik yapdıgın şirketin telefonunu ver ariyim...

0|0
    0|0
    • ismini yaz istetecem telefona :)

• Peşimde yeterince insan var filcik:) ara öğren daha fazla da uzatma :)

• harbiden eziksin olum :)) Nasıl bi kafan varsa artık yazık sana acıdım :))

• Sen hastasın

doktora gitmen gerek.

Kendinle övünme

Delikanlı adam kendini övmez

0|0
    0|0
  • vayyyyyyyy be oldum...sen neymişin be abi...baba kendini buralarda harcama yazıktır...

0|1
    0|0
  • telaşa gerek yok, adam belli ki ergenlige adım atıyor

0|1
    0|0
  • Sen adamın kareköküsün...[karekök(adam)=sen]

0|0
    0|0
    • Sende adamın kofak(yu)törüsün :)anladın sen :)

• Amin amin senide:)Türkiyede aynı meslekte olduğum çook kişi var :) ama ben kendimi geliştirdim yurtdışında okudum:)bitik türk üniversitelerinde okumadım k.bakma meslektaşım bile diyemiyorum :)

• Sen Kralsın :)

• Çok güzel kendi götünü kaldırmışsın tebrikler :)

0|0
    0|0
  • evlendirsek çocuğunda olur kesin

0|0
    0|0
  • Kibir çok güçlü bir düşmandır ... Senin önce kibrini yenmen gerek...

0|0
    0|0
    • Hayatımda istediğim herşeyi elde ettim dost:)Kibirmiş haha :) Tek düşmanım zaman :)

• İspatlarım koçum ikile:)

• Ispatla :) Hadi Valla ıspatla bakim nasıl yapacan

• Yörü be goççum :) Daşşaına gurban snn :PP

0|0
    0|2
  • ne yapalım yani bu soruyu sorma amacın ne

0|0
    0|0
  • biraz ufak at

0|0
    0|0
  • hahahah elizabeth selam söyle :)))