HER ŞEY SPOR İÇİN Mİ YOKSA TAMAMEN DUYGU ($) AL MI?

Hamza Hamzaoğllu nun Akhisarsporu ligin yarısında bırakıp Galatasaraya geçmesini ne kadar etik buluyorsunuz?

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış bir durum yok. Duygusal olduğunu sanmıyorum. Tabi ki para da vardır işin içinde kariyer de.

0|1
    0|0
    • bu örnek türk futbolu için kötü bir örnek teşkil ediyo. çünkü herşey para olmuş durumda. sonra biz neden dünya kupasına gidemiyoruz sonuç işte ortada. bu ülkede üç büyükler haricinde de takım var kazanmak onlarında hakkı

• Evet ama 3büyüklerden Galatasaray da kısa sürede 4 teknik adam değiştirdi. Hem de sezon ortasında. yani küçük takım diye düşünmemek gerek. Böyle bir fırsat gelmişken değerlendirmek istemiş. Bana sorarsan gelmeseydi daha iyiydi ama kısmet artık

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Böle bir fırsat birdaha eline geçmeyebilirdi Fatih Terimden onay aldı ve geldi inanıyoruzki inş başarılı olucak.

0|0
    0|1
    • anadolu takımlarına bence haksızlık ediliyor. ben hamzanın galatasarayın bu kadrosuyla birşey yapabileceğini sanmıyorum. bedavaya kariyerini riske etti.

• Cookk etikk cok

1|0
    0|0
  • bence parayla ilgisi yok tamamen duygusal.
    üç büyükleri çalıştırmak herkese nasip olmaz yılmaz vural hikmet karaman gibi isimler dört gözle bekliyorlar

0|0
    0|0
    • bence tamamen parasal. fırsatını buldu değerlendirdi o kadar.

Yükleniyor...